Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvolt az esélyem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az esélyem, de nem éltem vele. Hogy tudnám visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akinek bejöttem, de nem akartam összejönni vele, mert túl alacsonynak gondoltam. Nagyon szép a lány, és kedves is. Összejött egy komával. Már kb 2 hónapja járnak. Talán csak várnom kellene, hogy szakítsanak és akkor bepróbálkozni, vagy már most kezdjem el ,,fűzni"?

Mit kellene csinálnom? (tetszik nekem, sőt, szeretem!)


2012. jan. 15. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt elbasztad, nem kicsit, nagyon!
2012. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ráb@sztál...túl alacsony??? kit érdekel...beszélj vele hátha nem késő...
2012. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, ezt elbasztam. De szeretnék kapni egy második esélyt!


Vagy mi lenne, ha megmondanám neki ezt így szóról-szóra?!

2012. jan. 15. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
mondd meg, ennél rosszabb már úgysem lehet
2012. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát drágám ez a vonat már elment

am meg hülye lesz rád hallgatni. már csak azért is, mert elvből sem. én tuti nem jönnék veled össze ezek után.

L/19

2012. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sekélyes vagy :D nem is kicsit. megérdemled! még ilyen f*szságot haver...mert alacsony... bakker..:D buta vagy, nem baj majd legközelebb gondolkozol..sok lány van!
2012. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=crgIpAhUjpU

Elbasztad, és még utána eszedbe jut az, hogy bepróbálkozz nála, amikor már más összeszedte? Milyen ember vagy te?

Ráadásul írod hogy nem akartál vele járni mert !ALACSONY! utána meg hogy tetszik és szereted. Úristen!

[link]

2012. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!