Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napi meglepi? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi meglepi? Mit gondoltok jó lessz?

Figyelt kérdés
Februárba leszünk 6hónaposak barátnőmmel. Imádom szeretem oda vagyok érte. Ezért ezt a meglepit találtam ki. Bejön a szobámba, kis teamécsesek, ugy kb 6darab a hangulatvilágitás miatt, füstölő csinálna jo illatot, rend lenne. Lenne édesség és pezsgő (gyerekpezsgő mert szeretek vele bohockodni:D) ja meg pár lufi:). És arra gondoltam összebujva nézhetnénk valami romantikus, de nem nyálas filmet. Valami olyasmit mint az ősz new yorkban, vagy a benjamin button különös élete...nincs meg a film:( tippeket légyszi! (és véleményt az eddigiről:))
2012. jan. 16. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet és biztos örül neki a barátnőd majd! :)
2012. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ja és a közös képünk lesz az ajándék bekeretezve:). A multkor ugy fürödtünk együtt hogy volt két olyan vizben uszkálo gyertya, hát az nagyon romantikus volt:) lehet most is azt kellene, csak akkor a szobába nem lenne már olyan hangulat, meg olyan jo...MIlyen filmet javasoltok?


és köszi a választ

2012. jan. 16. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon fog neki örülni, ha ilyen típus a lány. :) Huh, valami romantikus vígjátéknak biztosan örülne, és talán neked se lenne túlságosan csöpögős. Rengeteg ilyen film van, nézz körül a filmkatalóguson és olyat válassz, ami a barátnőd stílusa. :)
2012. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

filmet én vígjátékot is javasolnék:)


amúgy filmek:

A csábítás elmélete(biztos tetszene neki!)

[link]


Vagy bármelyik Jennifer Anistonos film:)


Nagyon jó az ötleted!Biztos örülni fog!Nagyon kreatív vagy!:))))

Sok boldogságot!

2012. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

öhm.. gyerekpezsgő? hány évesek vagytok? sztem add meg a módját, vegyél már rendeset...

amit leírtál az nekem már-már giccsbe hajló nyál, vagyis nyálba hajló giccs, de kitudja, a barátnődnek lehet h pont bejön (főleg ha nem múlt el 16). ha viszont bejön, akkor valszeg el fog telejsen olvadni, h milyen romantikus vagy.

2012. jan. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az egész valentín nap egy baromság. Az pedig, hogy pasi létedre közöz fotós csajos baromságot adsz. Mi vagy te b.zi?
2012. jan. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

20éves vagyok:D Barátnőm és én is olyan játékosan fogjuk fel. Hónapfordulóra pezsi volt, rendes annyira nem jött be, nem szeretjük. Meg nagyon az alkoholt se. Én se...azé gondoltam, az ilyen meg maradandó tud lenni, mert poénos:) Ő szereti az ilyet, tudnék még mesélni hasonlókat...:) nagyon aranyos csaj szeretem:)


Nem nem vagyok b*zi:P

2012. jan. 16. 02:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már máskor is csináltatok hasonlót, akkor tök jó ötlet. Én mondjuk rendesen meglepődnék hasonló helyzetben, de csak mert a barátomra nem ez a fajta romantika jellemző (szeret bújni, de eszébe nem jutna, hogy hangulatvilágítás meg füstölő...)

A lényeg: aranyos ötlet (talán a lufi túl sok, meg nem alkalomhoz illő mert nem szülinap van). Filmet meg biztos rengeteget találsz. Személy szerint a Zene és szöveget tudom ajánlani.

2012. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár jó 'lessz'
2012. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!