Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyuskaaa kérdése:

Beteges ha már megvan a Valentin-napi Ajándékom?

Figyelt kérdés

Már megvan, mit adok páromnak Valentin napra... Már az anyagokat gyüjtöm az ajándékhoz és tervezgetem... ez beteges vagy tök normális?

Csak 1 hónapja járunk, de az a célom, hogy érezze én más vagyok mint az előző kapcsolatai.

Am sem akarok valami sablonos aznap vett parfümöt vagy plüssállatkát venni neki...


2012. jan. 14. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nem beteges
2012. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a páromnak hónapokkal elobb megvettem a karácsonyi ajándékát, apumnak is megvan a szulinapi pedig júniusi. Nem szeretek tolakodni a boltban, az utolsó pillanatban megvenni a dolgokat. Ha tudom mit akarok és van rá pénzem jah és tudom h magának nem venné meg akk megveszem elore
2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RAZ0R válasza:

Szia

Szerintem ez b@szott jó dolog.

Bárcsak én is ilyen hamar tudnám az ajándékot :D

Nem beteges, tök normális, ilyen a lángoló szerelem, viszont figyelj erre oda a jövőben.

A kapcsolatok kiszámíthatatlanok, és nem lenne jó, ha baromi drága ajándék átadására nem kerülne sor egy szakítás miatt.

2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, fiatal vagy és szerelmes :) ez egy jó dolog

am. én is már jó előre el szoktam kezdeni nézegetni a barátnőmnek ajándékot, de aztán mindig az van belőle h utsó pillanatban veszem meg... mondjuk a Valentin napot szerencsére mind2en utáljuk :D

2012. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ebbe nincs semmi beteges:)

Aranyos tőled,hogy már ilyenkor gondolsz a Valentin napraa párod miatt:)

2012. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem baj az, bárcsak én is ilyen lennék. a karácsonyi ajándékokat és 23-án meg 24én vettem meg :D
2012. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak alkotgatok valamit, ami csak úgy jön, és végül úgydöntöttem, hogy neki lesz ajándékba úgy folytatom.... akkor megnyugodtam....
2012. jan. 14. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
és mit csinálsz neki?:)
2012. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!