Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átverem, ha nem mondom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átverem, ha nem mondom meg neki, hogy én nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Ő szerelmes. Friss kapcsolat, én meg várom az érzelmeket, de ő simán mondja már, hogy szeretlek. Én is szeretem, de ő tudom nem arra a szeretetre gondol, amire én.

Átverem azzal, hogy nem mondom meg neki?


2012. jan. 16. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen. Gondolom te vagy a lány.
2012. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó kérdés. Így nehéz megítélni.
2012. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És ez miért pofátlanság tőlem?

Ti azonnal szerelmesek lettetek?

2012. jan. 16. 17:20
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a konkrét érzelemről van szó, mielőtt félreértenétek...szeretek vele lenni, és azt szeretném, hogy boldog legyen.
2012. jan. 16. 17:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen mond meg neki, hogy még nem vagy szerelmes.

Akkor vered át, ha azt mondod szereted, és mégsem.


Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?

2012. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BlackSword ***** válasza:
Átverés... Szerintem hagyd ott, ha nem vagy szerelmes belé, mert később csak rosszabb lesz, és még jobban össze fog törni...
2012. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
18 mindketten, pár hónapja randizunk, körülbelül egy hónapja vagyunk együtt. Nem tudom, hogy ez tőle jött-e túl korán. Szeretném én is, ha gyorsabban dobogna a szívem, ha meglátom, bár így is vigyorgok, mert örülök, hogy vele lehetek.
2012. jan. 16. 17:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is kb 2 hónap után szerettem bele a barátomba. 2 éve vagyunk együtt. Szerintem nem kell megijesztened ezzel, várj még 1-2 hónapot, hátha. Ha meg nem jön össze, akkor vallj színt.
2012. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 zseni001 ***** válasza:
Miért jöttél össze vele, ha nem vagy belé szerelmes?
2012. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem szeretnék szakítani vele, ha arra alapoznám a kapcsolatunkat, hogy pár hormon jelen van-e a szervezetemben, vagy nem, akkor több, mint felszínes lennék. Egyszerűen arra vagyok kíváncsi, hogy rosszat teszek-e vele azzal, hogy nem mondom meg, hogy ezt érezheti-e, és mégis mennyire fontos.

2012. jan. 16. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!