Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagyok akkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok akkor egy érintéstől elmegyek, de általában szex közben sem?

Figyelt kérdés
14 évesen voltam szerelmes, akkor nem volt köztünk semmi, de érintéstől elmentem, 18 vagyok most, azóta nem volt senkim, csak szex, de akkor sem élveztem, meg a csókot sem élvezem.
2012. jan. 12. 18:56
 1/9 zseni001 ***** válasza:
Köszi az élménybeszámolót, mi a kérdés?
2012. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah, hát hogy ez szokott e így lenni vagy csak én vagyok a hülye :D
2012. jan. 12. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy érintéstől elélveztél? Na persze :D

Mi értelme van ilyen hülyeségeket kamuzni?

Vagy elhiszed, amit írtál, akkor viszont fogalmad sincs, mi is az az orgazmus.

2012. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a különbség egy nőnél, ha van érzelem, és ha nincs.
2012. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondoom!

de annyira furcsa a sok nimfomániás nő, mit tudnak ők amit én nem? ( jó oké, bármire felizgulni, de ...) :/

2012. jan. 12. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Meglehetősen zavaros volt a kérdés. De akkor megpróbálom értelmezni, tehát hogy:

14 évesen, mikor szerelmes voltál - és nyilvánvalóan semmi nem történt köztetek - akkor akár egy érintéstől is elmentél. És most 18 évesen, hiába szexelsz vagy csókolózól valakivel, akkor sem élvezel el vagy élvezed a dolgot.

Arra nem gondoltál, hogy nem vagy szerelmes a partnereidbe és ezért nem élvezed?

2012. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én elég széles látókörű és nyitott embernek tartom magam, de azt, hogy te egy puszta érintéstől szabályos orgazmust éltél át, nem hiszem el. Én is voltam annyira szerelmes, hogy a barátom egy pillantásától remegni kezdtem és forróság öntött el, de szerintem te ezt, hogy elmentél, költői túlzásnak szántad.
2012. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem, hát jó, sosem éreztem azóta olyat,honnan tudnám akkor hogy milyen. ha azt mondjátok nem az volt- hát legyen. :)
2012. jan. 13. 20:16
 9/9 A kérdező kommentje:
nem csak a szerelemtől függ az orgazmus úgy tudom, hanem a szexuális izgatottságtól is.
2012. jan. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!