Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami ötletetek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek arra, hogyan érjem el h a barátom csak úgy meglepjen azzal, hogy bejelentés nélkül jön el hozzám?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném, hogy ne csak megbeszélt talink legyen, hanem csak úgy meglepjen. Ha elmondom neki, hogy ezt szeretném, az nem segít, már próbáltam. Mindig elpoénkodja. Ide vmi fondorlat kell. Köszi előre is:)
2012. jan. 16. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ne feledd a hangya saját tömegének 50-szeresét tudja felemelni, 30-szorosát vonszolni és mindig a jobb oldalára esik ha elkábítják
2012. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg legjobb haverral, hogy mondja el a barátodnak mi a szitu
2012. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az első hozzászólást nem értem. :d megmagyaráznád hogy kapcsolódik ez ehhez?:d
2012. jan. 16. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Abban mi a jó ha bejelentés nélkül megy hozzád és mondjuk nem vagy otthon?
2012. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Este mindig otthon vagyok:d És ezt ő is tudja. Szóval este lepjen meg:d
2012. jan. 16. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
És mi van ha nem akar meglepni? Vagy este nem ér rá?
2012. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de minden 2. héten ráér este elméletileg...de nem minden nap mer edzése is van. de akkor is örülnék neki ha egyszer legalább nem várnám hiába este. volt már olyan, h este szólt a kapucsengő és azt hittem h ő...de mikor kiderült h nem..iszonyat sz*r volt.
2012. jan. 16. 20:14
 8/12 anonim válasza:
Megleplek én helyette... :)
2012. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja, hogy megy, minek kuporogsz az ajtó előtt, hogy mikor jön végre? A pasiknak nemigen szokásuk csak úgy feltűnni, hogy szia itt vagyok. Ezt csak a rohadt romantikus filmekből szedhetted...
2012. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
japersze:d biztos:d csakhogy én nem szeretném h te lepjél meg.:d
2012. jan. 16. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!