Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok kiábrándulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kiábrándulnátok a pasitokból ezen bejelentés hallatán és ez egyenest a párkapcsolat végéhez vezetne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megismerkedtek egy életvidám, vicces, helyes sráccal, akivel nagyon szeretitek egymást. De 1-2 hónap után közli hogy depressziós, és titokban kezelésekre jár. Mit tennétek?
2010. jún. 22. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez miért kérdés meg miért kéne kiábrándulni belőle?

Inkább örülnél neki, hogy ezt be merte neked vallani! Szerintem inkább megtisztelve érezhetnéd magad, hogy meg mert nyílni az irányodba, biztos nem volt neki könnyű

Maradj mellette és támogasd. Amennyiben szereted.

Ha nem érzel iránta semmit, vagy nem annyira, inkább hagyd ott, mielőtt súlyosbítasz a helyzetén.

2010. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én támogatnám, semmiképpen sem hagynám ott ilyesmi miatt.
2010. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is vele maradnék! ez csak megerősíthetia kapcsolatotokat szerintem. és nagyon megbízhat benned ha ezt elmondta!
2010. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de "nagyon szeretheted", ha ezen agyalsz. Inkább támogatnod kéne. Így ez olyan, mintha sérülten feküdne a földön, belerúgnál még egyet, és ott hagynád "áhh, így már nem is kell" jeligével.

Komolyan úgy csinálsz, mintha azt jelentette volna be, hogy AIDS-es.

Vagy leprás.


Lycaon

2010. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon megkedvelem a pasit és ennyire egyenes hogy mi a problémája,én mindenképpen támogatnám abban segítve hogy minnél előbb meggyógyuljon,mellette lennék,és segítenék ahogy tudnék::)27/N
2010. jún. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sérült eben mint a heg összehúzza a környezetét Csernus doktor szerint. Viszont egy depresszió még nem olyan hatalmas probléma!!!
2010. jún. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha depressziós akkor végig csak színészkedett? Tehát a vidámságot csak megjátszotta?

Ez nyilván elszomorítana. Főleg ha lennék olyan hülye, hogy nem vettem volna észre!

Én emiatt biztosan nem szakítanék.

2010. jún. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudtam így elb@szni az "ember" szót?! :S ......
2010. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!