Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora kor különbség elfogadható?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy van egy ismerősöm, aki 17, és 25 éves pasival jár, és hasonlóak. (pl.: 17 éves lány, 21 éves pasi) Szerintetek mi az a különbség, ami még elfogadható?
2012. jan. 16. 20:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
50%

Minel idosebb vagy annal jobban elhanyagolhato a korkulonbseg.


Jelenlegi csajom 16 evvel fiatalabb nalam. Most 45. vagyok. Egyaltalan nem zavaro ez a helyzet.


Amikor meg csak 34 voltam es jartam egy 16 eves lannyal ... nos, az neha eleg kellemetlen volt.


Az sem volt felemelo erzes, amikor en voltam 21, a csajom pedig 43.


De szerintem tok mindegy a korkulonbseg, az maximum a kulvilagot irritalja ... ha boldog vagy, akkor az a jo neked. Ennyi.

2012. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Macs1209 ***** válasza:
100%
Ismerek nem egy 19 év körüli nőt, és biztosan mondom, sok sok 30-as nőt levernek gondolkozásban, iqban...
2012. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 pqpqpq ***** válasza:

de meg lehet 10 evvel idosebb pasid.. sohasem lehet tudni

nekem sem ez volt az almom de igy alakult.ha szerelem van akkor a kor nem szamitt. azert most nem alnek szoba 16 evessel de a 18 at mar meg gondolnam

2012. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 pqpqpq ***** válasza:
24%

Macs1209

nem veszekedni akarok veled de gondolom az a sok 19 eves aki gondolkozasba lever meg iq ba az ugyebar fozesbe is ,haztartasba,gyereknevelesbe,csaladcentrikussaba, onnalosagba,stb is jeleskedik

2012. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

pqpqpq

Persze, nem is az a fura. Ha jönne egy 30 éves srác,aki számomra mindenben tökéletes, én sem mondanék nemet, de ez megint más,mint mikor minél idősebbre hajt, mert az a "menő"...

Volt már nekem is olyan, aki 11 évvel volt idősebb, és én 17 voltam. Nekem fura volt, szóval annyiba maradt. De az tényleg sok volt akkor. Most ha esetleg megint egymásba botlanánk, lehet máshogy alakulna.

Ezekkel csak annyit akartam, hogy nem mondok nemet, de nem is célzok meg direkt egy korosztályt, h na nekem márpedig 10 évvel idősebb pasim lesz,mert hogy az mekkora jó... emberfüggő:)

2012. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 pqpqpq ***** válasza:

utolso


megertettem

2012. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 B.angel ***** válasza:
Hozzás képest lehet gyerek, de azért az se mindegy, milyen felfogása van a világról. Én is 19 éves vagyok (egyébként, tudtommal nálunk 18 éves kortól nagykorúnak hívják az embert, fiatal felnőtt....) és sokan többnek néznek, mert értelmesebb vagyok, mint az átlag. A másik meg, hogy 17 éves sráccal én se járnék... Az elfogadható nálam olyan... Hát fiatal korban 1,2,3 év talán felnőtt korban, meg 10 még belefér. Én szívesebben jönnék össze egy 25 évessel, mint egy velem egykorúval, mert a legtöbb nem elég érett, ahhoz, hogy párkapcsolatot alakítson ki.
2012. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó kérdésként 20 éves pasi, 15-16 éves lánnyal?
2012. jan. 17. 15:58
 19/19 B.angel ***** válasza:
Szerintem, ha a lány elég érett, akkor nem hiszem, higy probléma lenne. De ezt az a lány tudja, hogy elfogadja, vagy nem, hogy mivel jár, hogy ennyivel idősebb barátja van. Lehet más igényei vannak már annak a fiúnak, mint egy 15-16 éves lánynak. Bár manapság...
2012. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!