Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4hónapja szakítottam a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4hónapja szakítottam a párommal, megvert megcsalt, alázott. Akkor felfogtam, hogy nem azt érdemlem és el tudtam hagyni, de sokáig szenvedtem! Most egy nem túl közeli "bnőm" hajtott rá az exemre és nagyon szíven ütött! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom h rossz volt,h vele már soha nem lenne jó,én hagytam el,tehát beleszólni sincs jogom,de nagyon fáj:( mit tegyek h tudasítsam magamba,hogy ő már a múlt ??
2012. jan. 17. 14:57
1 2
 1/11 pqpqpq ***** válasza:
egy finom ebedet
2012. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

velem is hasonló volt, csak minden nagyon jó volt, majd szakított velem 4 hónapja a fiú. Most jött össze legjobb barátnőmmel, és kellően sokkolt a dolog.

Én azt tanácsolom, hogy keress egy fiút, akibe beleszerethetsz, mert utána le fogod sz*rni mit csinál az exed.

Én is ezen vagyok.

2012. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked a lány, beszélj vele, mondd el, hogy nem rosszindulatú vagy, és csak a boldogságát kívánod, de ez a srác nem való hozzá. (Meg senkihez sem) Mondd el (ha csak nem szégyelled) mi történt veled. Hátha jónéven veszi, és óvatosabb lesz.

Te pedig zárd le magadban. Egy ilyen ember nemhogy könnycseppet nem érdemel, de személyes megítélésem szerint életet sem.

2012. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyugtasson az a tudat, hogy majd a barátnőd is rá fog jönni, hogy milyen, és hamar otthagyja :D najó, ez sovány vigasz. igazából azt tudod tenni, hogy kizárod az életedből teljesen. nem nyomozgatsz utána, elkerülöd még a tekintetetted is az összes dolgot, ami rá emlékeztet. és lefoglalod magad mással.
2012. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már próbáltam elfelejteni de nem megy..nem azt látom magam előzz,hogy majd mást bánt nem engem,hanem hogy milyen jó másnak,most neki teszi a szépet!és milyen jól érezhetik magukat
2012. jan. 17. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Biztos jól érzik magukat ha veri, csalja, alázza??

Most fáj. (Kérdés, hogy miért) De elmúlik. És örülni fogsz amikor már felszáll a rózsaszín köd, hogy megszabadultál tőle.

Sose sírj vissza olyan férfit aki kezet emelt rád.

2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tevetke ***** válasza:
Szerintem is meséld el a barátnődnek, hogy milyen egy jellemtelen, komplexusos patkány a volt pasid. Eszedbe se jusson szomorkodni egy ilyen miatt!!! Tudom, hogy könnyen beszélek így külső szemlélőként. Egyszer volt egy barátom, aki ha meg nem is vert, de hagytam, hogy lelkileg terrorizáljon és alárendeltként viselkedjen velem. Tanulópénznek jó volt, most már felismerem ilyen komplexusos nyomikat. Kerülni kell!!
2012. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék neki róla beszélni,azt hinné az exem,hogy direkt akarom lejáratni mert ő mindig érdekel..nem akarok kavarni
2012. jan. 17. 15:21
 9/11 tevetke ***** válasza:
Pfff... Ha tényleg megvert, akkor ezzel neki is számolnia kell, hogy bármikor kiderülhet. Vállalnia kell a tetteit, hiszen felnőtt ember (még ha éppen nem is töltötte be a 18at)! Ha meg a következményekkel már nem képes szembenézni, akkor meg előbb gondolkodnia kéne, hogy nem csinál ilyet!!! Egy ilyen ember véleményével, ne adj' Isten lelki világával neked -ezek után- nem kellene foglalkoznod!!
2012. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sz*rd le emgérdemli,ha nem tartja tiszteletben a "haver exe tabu" íratlan törvényt,Habár ezt a fiúk jobban tisztelik meg újabban szinte divat lett a pasik körbeadása barátnők közt,de ez nem normális dolog szerintem.

Lépj tovább nem könnyű de ha itt picsogsz ezen ők akkor is összejönnek

2012. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!