Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ő életem szerelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő életem szerelme? Ez lehet véletlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác akivel körülbelül 7 éve "ismerjük" egymást. Néhányszor már beszélgettünk az utóbbi 2 évben, azelőtt csak sokszor összefutottunk véletlenül, mint 2 idegen az utcán. Soha nem éreztem ilyesmit senki iránt, feltétel nélküli szeretetet, boldog vagyok, ha látom. :) Eddig egy két alkalommal volt köztünk kicsit több is. Tehát mindkettőnknek tetszik a másik, de még sincs semmi... Voltak közben kapcsolataim, de senki iránt nem éreztem ilyet. Nem tudom lehetne e köztünk valami, mert ha akarna valamit már lépett volna, de az is lehet, hogy gyáva ... vagy fél. Szerintetek? Nektek van ilyen személy az életetekben?

19/L (Kecskemét)


2012. jan. 17. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az Zsófi? Mert ha igen szeretlek, és szép vagy!
2012. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az Kata? Mert ha igen szeretlek, és szép vagy!
2012. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos Brigi vagyok :D
2012. jan. 17. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Júúj Hallottam egy Brigiről egy csúnya pletykát a múlt héten.. Csak nem rólad szólt? (Részegen elég durva dolgokat csináltál)
2012. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az jó, sok más Brigi van a világon. Amúgy sem szoktam részegeskedni. Normális felnőtt emberek válaszát várom, nem 12 évesekét.:)
2012. jan. 17. 18:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia Brigi!
2012. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia!
2012. jan. 17. 18:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok és majdnem eltaláltad,mert 21 éves vagyok...:D Áhh csak a sok tanulás agyamra ment,sajnálom...XD
2012. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Észrevettem. Gyakorin mindig ilyen válaszok születnek? Ez már csak egy poén oldal, vagy valaki tud válaszolni egy normálisat is? :) Örülnék!!!
2012. jan. 17. 18:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen férfi... nehéz ügy. Bár nekem nemrég derült ki, hogy tetszem neki, pár napja :D

Szóval, szerintem van remény, én sose gondoltam volna, hogy majd egyszer lépni fog, de hátha neked is szerencséd lesz!

2012. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!