Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ő életem szerelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő életem szerelme? Ez lehet véletlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác akivel körülbelül 7 éve "ismerjük" egymást. Néhányszor már beszélgettünk az utóbbi 2 évben, azelőtt csak sokszor összefutottunk véletlenül, mint 2 idegen az utcán. Soha nem éreztem ilyesmit senki iránt, feltétel nélküli szeretetet, boldog vagyok, ha látom. :) Eddig egy két alkalommal volt köztünk kicsit több is. Tehát mindkettőnknek tetszik a másik, de még sincs semmi... Voltak közben kapcsolataim, de senki iránt nem éreztem ilyet. Nem tudom lehetne e köztünk valami, mert ha akarna valamit már lépett volna, de az is lehet, hogy gyáva ... vagy fél. Szerintetek? Nektek van ilyen személy az életetekben?

19/L (Kecskemét)


2012. jan. 17. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt mi ennyiből nem dönthetjük el. Szóval lépjél Te! Nincs veszíteni valód.. Amúgy igen, van ilyen személy az életemben, csak vele még nem jöhetek össze, de úgy érzem, hogy Ő is nagyon kedvel engem, szóval reménykedem, hogy nemsokára sikerül Vele, mert tiszta szívből imádom Őt :)
2012. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen szerelmem én vagyok életed párja, és nagyon szeretlek, amikor szexelünk az pedig olyan felemelő, még jó hogy te olyan nő vagy drágám aki belemegy az alszerepbe, mert így bármit tehetek veled ;)
2012. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 18:29

csak még annyit, hogy ha már "szabad" lesz összejönnünk és nem fog lépni, akkor én úgy tervezem, hogy megpróbálok majd én közelíteni felé, maximum elutasít, de legalább megpróbáltam.. Mondjuk remélem, hogy nem történik majd ilyen, mert akkor megszakadna a szívem :(

2012. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Biztos nekem is kell még várnom. De ez a 7 év már olyan sok. Gyerekkorom óta... :(
2012. jan. 17. 18:35
 15/15 anonim ***** válasza:
cöcöcö.... nekem is volt ilyen pasi az életemben! vagyis van is! mi azért nem jöhetünk össze, mert neki barátnője van! de mégis közeledik felém, beszélget velem, jelzi hogy tetszem neki! én ugye ne megyek bele olyanba, hogy van barátnője és talizok vele stb... szóval ha szakít oké de ha nem akkor felejtős! lényeg a lényeg szerintem ha valakinek igazán bejössz, akkor bármit megtesz, hogy megszerezzen, vagy előbb utóbb tuti lép! de a 7 évet én nagyon soknak tartom! ha egy bizonyos ideig nem lép akkor hagyni kell! majd jön olyan aki elég bátor lesz! 24/L
2012. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!