Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónapja szakítottam a barátommal. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele, majd negyed évre rá előjött belőlem egy erős érzés, hogy vissza kell szereznem. Kiszerettem belőle, de konkrét dolgokat nem tudok mondani, csak elég volt. Ha rájövök hogy mik voltak az okok, lezárhatom magamban ezt az egészet és tiszta lappal tudjuk kezdeni?
2012. jan. 17. 18:36
 1/4 jureka válasza:
Szia. Nem lehet, hogy csak a hiúságod akarja visszaszerezni? Vagy unod a szingliséget? Én azt mondom, hogy ha egyszer valaki szakított- és nem azért mert megcsalták vagy elköltöztek vagy hasonló- akkor az nem véletlen volt. Másrészt: Szerintem azért kérdezd meg tőle, is, hogy akar-e még téged. Mert az , hogy egyszer kirúgtad, nem múlik ám el nyomtalanul. Mi a garancia arra, hogy másodszor nem teszed meg? Szerintem hanyagold ezt a visszaszerzés dolgot. Ha jelen pillanatban nem vagy halálosan szerelmes bele, akkor nem tisztességes dolog újra bekavarni az életébe.
2012. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nah most itt az a dolog áll fenn, hogy megbántad az akkori szakítást és most jött ki csak igazán rajtad.

De biztos vagyok benne, ha magadban sikerül elrendezni ezeket a dolgokat akkor mindent újra lehet kezdeni már ha a volt barátod is benne van ebben a témában.

2012. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valahogy rendezni tudnám a miérteket (mert nem tudom konkrétan, csak meg kellett tennem), letudnám zárni ezt az egészet?
2012. jan. 17. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze! :)

Csak jobb lenne ha lenne melletted egy megbízható társ akivel ezt tudnád egyeztetni mert lehet saját magadban nem tudnád rendezni ezeket a dolgokat. :)

2012. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!