Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasítás után hogy viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítás után hogy viselkednétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje történt, a két ember kapcsolata azóta mondhatni nagyon jó, sőt, a másik fél kétértelműen viselkedik, és ha nem lett volna az az elutasítás arra lehetne következtetni hogy kölcsönösen bejönnek egymásnak. Ezek után a szerelmes fél mit tegyen, hogy kimutassa, még mindig érdekli őt a másik, de mégse legyen nyomulás ha nem úgy sülne el a dolog? Mit tennétek?
2012. jan. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlottad, elutasított. Ne menj oda megint a pofonért, inkább keress újat. Vele meg maradjatok meg havernak. Ha kicsit is tetszel neki, akkor lépni fog mikor észleli, nincsen már nyeregben.
2012. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asdface ***** válasza:

Én csigáznám a nem szerlemes felet azzal,hogy egyértelműen bókolok neki,de mégse mondom ki azt,amit ő is tud. :)

Egyébkènt én 2x szoktam bepróbálkozni. Először azt szoktam mondani,hogy lehetne többről is szó,mint barátság. Ezekután ha visszautasított és ugy reagálsz,mintha mise történt volna -persze kellemetlen a dolog-, akkor szerintem azokat a tulajdonságaidat fogja figyelni,amiket az ideáljára alapoz. 3x még nem próbálkoztam csak viccből. :)

2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
második, és bejött már neked a másodszorra próbálkozás? :)
2012. jan. 17. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nemtudom aktuális-e még, nálam is ez volt. Elutasított a srác, én voltam a szerelmes fél. Amikor összetalálkoztunk mindig úgy viselkedett, hogy abból az jött le, szeret még (csókok, ölelés). Persze mindig azzal jött, hogy csak barát vagyok és semmi más. Rettentő nehéz, de próbálok vele nem találkozni, nem gondolni rá, épp leépítem magam róla. Kegyetlen szar, hogy lehet már soha nem fogunk találkozni és nem fogjuk egymást "megszeretgetni", de muszáj, saját magam miatt, mert lelkileg tönkremegyek :(
2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kimutattam neki, hogy szeretem és szeretnék vele lenni, de nem értem el semmit, csak mégjobban fájt a visszautasítás. Amugy mi lett azóta veletek?
2012. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!