Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig ugyanaz ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanaz ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

I) fejezet bevezető

II) fejezet jelenleg

III) fejezet ínén kiderül , hogy mi is a nagy kérdés

IV) fejezet köszönet és elnézés keres az esetleges hibakert



I) fejezet

- na szóval 23 éves vagyok , és abban a szerencsétlen ( "vagy esetleg szerencsés de meg tok róla :))" ) helyzetben vagyok , hogy még nem volt barátnőm rengeteget sírtam-írtam itt a és egy pár hónapja nem írtam ki ebben a kategóriában kérdést. Ez esett is a nyárihoz hasonlóan alaposan ki ütőt igaz most valamivel jobban viselem.

- na szóval úgy általában még a randi előtt ki szokták jelenteni a csajok , hogy csak baráti alapú annak elánerére ha én meg nem is beszeltem komolyabb kapcsolatról , az előző esetben beleszerettem előre a csajba mert rég ismertem és szinte minden nap nagyon sokat beszeltünk igaz messengeren mert nem volt lehetőségünk előbb találkozni és mikor eljött a pillanat akkor kijelentette, hogy pi a pálya meg hogy a barátját nem akarja megcsalni és stb. Na ennyit erről...


II) fejezet

A MOSTANI ESET.....

- az egyik volt osztály társnőm húgával kezdtem el beszélni facebookon és utána messengeren .... tanácsokat kért és hogy tudnék-e könyveket szerezni neki vagy kölcsönözni mert hasonló szakot hallgat mint én csak más egyetemen. ( ő első éves én negyed ).

- na beszélgettünk többet még utána egyszer el is jött találkozni.... ( ott meg köszönte, hogy segíttettem és hogy nagyon halas )

- telt múlt az idő a lányka csak mindig akkor jött rám mikor szüksége volt valamire vagy ha programozásba elakadt vagy ki kellet javítsam neki vagy esetleg megkért , hogy írjam meg. A randikat mindig halasztotta mert túl sok a tanulni valója. Persze a facebookon megjelent egy párszor bejelölve itt-ott a varosban...

- na erre rá kérdeztem , hogy miért pont rám nincsen ideje a többikre pedig igen... erre ha csak egy órácskát volt velük és velük-sem megy mindig... és egyébként sem akar most komoly kapcsolatot mert meg az előzőn sincs túl.


1) egy szóval sem beszeltem meg kapcsolatról neki mert nem akartam túl rámenős lenni és lesem akartam sietni a dolgot

2) úgy érzem , hogy csak kihasznál a segítőkésszegem miatt

( egyszer például célozgatott ha idejében be tudná fejezni a programozást is akkor lehet el tudna jönni.. erre mikor elküldtem neki tokéletesen működőkepésen akkor rájött , hogy még sincs ideje )

3) kijelenti , hogy nem akar komoly kapcsolatot


III) fejezet

a nagy kérdés(ek)


1) Ma fax van ?

2) Miért jelenti ki minden liba , hogy nem akar komoly kapcsolatot vagy max. csak barátságot akar?

3) Miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen ?

4) Miért van az , hogy annyira megviselnek még mindig ezek a dolgok , hogy hátrálnak a tanulásban. Hiszem , hogy már Einstein szintjén járnék ha : a sok önemésztés , meddő próbálkozásokba vesz lett időt energiát energiát tanulásra használtam volna...

de már jön , hogy nevessek könnyes szemekkel magamon , hogy a az almaim amiket megakartam valósítani azok is a szakadék szelén egyensúlyoznak... az előbb említetek miatt

amit mellőztem azért mert szerettem volna ha mar nekem is lenne valakim .... a másik dolog , hogy meg mindig nincs senkim....

5) Ti szerintetek is igaz , hogy " A szerelem öl butít nyomorba dönt " ? mert nálam kezd beigazolódni

6) Váné / volt-e valaki hasonló helyzetben és

sikerült-te visszatérni a régi vagányba és megvalósítani az álmokat és kapni valakit ?

( nekem az almom , hogy minimum szerzek egy Phd -t mérnöki területen ( számítástechnika, kontroll vagy automatika ) vagy fizika de ez merészebb )


IV) fejezet

- köszönöm előre is a válaszokat és annak is köszi aki végig olvasta


- esetleges helyesírási hibákért is bocsánatot kérek (mentségem , hogy az utóbbi években ritkán írok magyarul és műszakis vagyok vagy nem vettem észre a piros vonalkát mert túl kicsi az ablak ahova írni lehet és valószínűleg már feljebb csúszott mire eszre vettem volna)


2011. nov. 17. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kiírás stílusában már megér egy Phd-t. Ha az élet egyéb területein is hozod ezt a stílust akkor nem kéne egy kicsit lazítani?
2011. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Inkább kimásoltam a kérdéseket, és úgy próbálok meg választ találni rájuk. :)


1) Ma fax van ?


Itt ez gondolom költői kérdés volt. ^_^



2) Miért jelenti ki minden liba , hogy nem akar komoly kapcsolatot vagy max. csak barátságot akar?


Azért, mert megérzik azt, hogy esetleg te többet akarsz (nyílván ezért kérdezed meg, hogy miért találkozik a barátjaival, ha veled nem) és ezt az elején fixálni akarja, hogy ő ugyan nem keres jelenleg kapcsolatot. Végülis valamilyen szinten fair dolog, mert nem hagy kétségek közt, hanem megmondja előre a frankót.



3) Miért pont én vagyok ilyen szerencsétlen ?


Nem csak te vagy ilyen szerencsétlen hidd el. Nekem barátnőim vannak kb ugyanígy, csak kicsit más a szitu, de a lényeg ugyanaz: nem találnak normális párkapcsolatot. Igazából nagyon nehéz megtalálni azt az embert, akivel kölcsönösek az érzések (nem feltétlen szerelem, csak hogy mindkettő ugyanazt akarja).



4) Miért van az , hogy annyira megviselnek még mindig ezek a dolgok , hogy hátrálnak a tanulásban. Hiszem , hogy már Einstein szintjén járnék ha : a sok önemésztés , meddő próbálkozásokba vesz lett időt energiát energiát tanulásra használtam volna...


Azért mert neked fontos lenne az, hogy valaki melletted legyen, és szerethesd, ő meg viszont. Mivel ez még nem jött össze, így nehezen tudsz nem ezen rágódni, ez viszont elveszi az energiád a tanulásról. Azt se mondom, hogy csak a tanulásnak élj, mert akkor meg lehet elszalasztasz olyan dolgokat, amiket később megbánsz. Igazából meg kéne találnod a belső egyensúlyt, ami rohadt nehéz.



5) Ti szerintetek is igaz , hogy " A szerelem öl butít nyomorba dönt " ?


Ha megtalálod azt aki hozzád illik, és ugyanazt akarjátok a kapcsolattól, akkor ez megváltozik.



6) Váné / volt-e valaki hasonló helyzetben és

sikerült-te visszatérni a régi vagányba és megvalósítani az álmokat és kapni valakit ?


Erről nem tudok nyilatkozni, mert 9 éve vagyok párkapcsolatban, de biztos vagyok benne, hogy nem te vagy egyedül ezzel a problémával.



Remélem ha nem is sokat, de valamennyit tudtam segíteni. :/


27/n

2011. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

tanulj meg írni. a felét sem értettem.


a másik, hogy legyél őszinte, add önmagad, és minden menni fog.

2011. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

- köszönöm szépen a válaszokat :) főként a második válaszolónak

- és igen amolyan költői kérdésnek szántam az elsőt :)

- próbáltam úgy is , hogy csak a tanulással foglalkozzak de általában pont olyankor mindig jött egy kínálkozó lehetőség vagyis csak annak tűnt ....

2011. nov. 17. 15:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Egészen egyszerűen nem jöttél be neki, mint férfi, és csúnyán kihasznált, mert hagytad. Van ilyen.

26N

2011. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

- újabb fejlemény beolvastam jól a csajnak

- s most kiderül , hogy azért nem akar kapcsolatot mert most augusztusban halt meg a volt barátja :((

- hitelen ilyen is csak velem , fordulhat elő , előszór úgy tűnik rendes a csak majd később , hogy csak kihasznál mikor meg feldühödök akkor meg elszúrok mindent megint :((

2011. nov. 17. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ha nem írtam volna, hogy kihasznál... :( Sajnálom!
2011. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most olyan szarul érzem magamat .... :(
2011. nov. 17. 20:38
 9/12 A kérdező kommentje:
2011. nov. 19. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, nézd a dolog szép oldalát! Nagyon letört most, nincs párja. Mi a legjobb mód, hogy közel kerülj hozzá és megszeressen, ha nem a vigasztalás? Hajrá!


23/N

2011. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!