Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vki a facebookon kiírja h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki a facebookon kiírja h kapcsolatban van, de azt nem, h kivel, akkor ezzel mi**t akar elérni?

Figyelt kérdés
???
2012. jan. 17. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne higgyék azt róla hogy meleg.
2012. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne nyomuljanak rá mások és hogy lássa a nép hogy kapcsiba van :D
2012. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így van, és tudod mi az oka? A barátomnak nincs facebook-ja, így nehéz lenne kiírni, hogy ő az.

Egyébként meg azért írja így valaki gondolom, mert még elég friss a kapcsolat, nem írják oda, hogy ki a konkrét személy, talán még nem elég komoly a dolog... viszont azt már jelzi a többieknek, hogy nem kéne próbálkozni, mert már foglalt...

Vagy nem tudom, miért olyan fontos ez?

2012. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy mindkét partnere azt higgye: róla van szó... :D
2012. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
egy részt azért mert kapcsolatban van, más részt lehet a párjának nincs FB, harmadrészt úgy gondolja, senkinek semmi köze hozzá,m hogy kivel jár...
2012. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mer az osztálytárasm (16 l) most írta ki ebben a pillanatban. pedig még nem döntöttük el h járni fogunk,csak alakulóban van a dolog
2012. jan. 17. 22:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Jelzi, hogy kapcsolatban van, mégis miért akarna ezzel bármit is elérni?! Biztos nincs fent a párja is f@szbúkon. De ha igen, akkor sincs sok közöd hozzá.
2012. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#1 Ami azt illeti, egy ismerősöm pont azért írta ki így, mert meleg, de nem akarja felvállalni...
2012. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 zseni001 ***** válasza:
...
2012. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Úgyis kiderül h meleg a hazugságok nem maradnak titokban.

Nekem nincs baratnôm mégsem írtam ki h kapcsolatban, úgyis kiderülne h nincs...

2012. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!