Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy birjátok a távkapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birjátok a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
sehogy mer gyökérség.
2012. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egész jól. péntek-vasnap mindig együtt és szünetekben is végig és még így talán jobb is,mert nem unjuk meg egymást.
2012. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
minden nap megnézem a távkapcs c. filmet
2012. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDD
2012. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az jó film:-D
2012. jan. 17. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Sikerült találnom egy olyan embert, aki a nagy többséggel ellentétben nem tartja gyökérségnek.

Ergo ő is, én is hiszünk abban, hogy együtt kell legyünk, mert a közelben nem találnánk és nem is akarnánk párt találni.


Akik képesek nagy érzésekre és mindemellett megtalálják azt a személyt, aki mellett maradéktalanul boldogok, akkor nem lehet komolyabb gond akkor sem, ha teszem az, két-három hétig nem látják egymást. A szerelem értékét az akadályok növelik, ez igazi próba lehet a párkapcsolat szempontjából.

A távkapcsolat pontosan arról szól - nálunk legalábbis - hogy nem mindig könnyűek a másik nélkül eltöltött hosszú hétköznapok, de vállaljuk, mert úgy érezzük, megéri.


Mi az egyetem miatt élünk egymástól 200km-re, de azért tanulunk, hogy később lehessen mire építeni a közös jövőnket. Éppúgy tele vagyunk közös élményekkel és sztorikkal, mint a 'normális' párok, pontosan úgy beszélgetünk minden este, hogy mások.

Én bírom, ő is bírja. Vállaljuk egymásért, magunkért. Sokan lenézik az ilyesmit, mondván legalább az egyikük félrekúr. Nos nem minden a szex. Különben is, mikor együtt vagyunk, bepótoljuk, ami hétköznap kimarad ;)

2012. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem tudom miért lenne a távkapcsolat gyökérség. Szerintem meg erősíti a kapcsolatot, szóval kedves kérdező, vágj bele nyugodtan;)


Mi csak hétvégente vagyunk együtt, de nem jön össze minden hétvége. Nehezen bírjuk egymás nélkül, de tudjuk, hogy ha közös jövőt szeretnénk, akkor ki kell bírni:))

2012. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért gyökérség, kedves válaszolók mert ad1: aki ilyen kérdést tesz fel, az gyerek. ha gyerek akkor valószínű még reménykedni sem reménykedhet abban, hogy belátható időn belül el tud költözni, vagy a párja hozzá.

ad2: egy távkapcsolat NEM JÓ. mindenki elhiheti.

ad3: mire eljutnak oda, hogy mindketten felfogják, amit az okosabbak már az elején elmondtak : NEM JÓ, addigra túl sérülékenyek lesznek.

ad4: egy ilyen kapcsolat is lehet jó, az elején. egy idő után azonban valamelyikükben megfogalmazódik a szakítás gondolata. utána a másikban is. vagy felváltva. és ez fos érzés.

ad5: valószínű, hogy ha kibírják 1-2 évig, valamelyik-ha nem mindkettő- a közelben is találni fog olyan embert, akivel el tudná képzelni. Nem valószínű, BIZTOS. és akkor ugye mindenki tudja mi következik...

SO ez GYÖKÉRSÉG. természetesen ha van esély arra, hogy egy-két éven belül összeköltözzetek vagy ilyesmi,akkor nem szóltam.

2012. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egy két hét szerintem az nulla. Eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt, pont abban az idôben mikor tanultam, igy csak hétvégén találkoztunk, mègis minden ok volt.

Ez most màs! A pàrom csak 5 hetente jár haza és telefonon sem tudunk beszèlni, mivel nagyon dràga mulatsàg, igyhàt marad a fb. Még nagyon az elejèn vagyunk, de mindenben meg értsük egymàst ès a jövõmet is el tudnàm mellette kèpzelni.

Jah és nem mondanàm, h gyerekek vagyunk mivel èn 22, õ 26, csak kivàncsi voltam, h màs hogy van ezzel.

2012. jan. 19. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
video/voice chat ftw :-)
2012. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!