Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni elváljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni elváljak vagy sem?!

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon kerültünk össze a párommal, nekem első kapcsolatom.2 gyerkőcünk van. Szeretem a férjemet, mert rendes jó ember, de a szex az sajnos soha nem működött közöttünk, és most 36 évesen érzem azt, hogy már tényleg nagyon hiányzik az életemből. A férjem egy jó apa, és azon kívül, hogy a szex nem működik, rosszat nem tudok rá mondani. Eddig mindig úgy voltam vele, hogy van 2 gyerekem, és egy jó férjem, és ennyi elég az élettől, de le lehet élni az életet szex nélkül? 100x elmondtam már a páromnak, hogy nem jó, és hogy mit hogyan szeretnék, de 1-2 alkalom, és mintha nem mondanék semmit, és ebbe untam bele. A szex nálunk előjátékkal max 10 perc, hát nekem ez kevés, és mire észrevenném, hogy történik valami, addigra már vége is. Megcsalni nem akarom, de nem tudom, hogyan tovább. Mielőtt bárki válaszolna, kérem hogy a minek mentél hozzá, stb hozzászólásokat kérem mellőzük. Aki érdemben tud segíteni az írjon.
2012. jan. 18. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A személyes élvezeted miatt felvállalnád, hogy a gyerekeid csonka családban nőjenek fel? Ha Neked szükséged van többre/másra, akkor annak a levét miért az igya meg, aki semmiről nem tehet?

Ebben az esetben azt old meg úgy, hogy mást ne bánts vele. Ha a férjeddel képtelen vagy ezt helyre tenni, akkor tarts egy titkos szeretőt. Vagy egyszerűen mond meg neki, hogy neked ez így nem jó és legyen nyitott a kapcsolatotok ezen a téren (egyébként ebben az esetben kipróbál 1-2 nőt ő is és farokfelvágva rohan vissza hozzád majd, meg tanul értékelni és, hogy ebbe beletartozik az is, hogy megadja neked amire vágysz).

2012. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Először mindenféleképp terápia/bármi megoldás. Ha nem megy, akkor még marad a válás, ha viszont válás után jössz rá, hogy nem kellett volna, akkor már nem lehet visszacsinálni.

Egyébként próbálkozhatnál TE jobbá tenni a szexuális életeteket, nem csak az igény kell benyújtani (bár nem tudom, mit tehetnél, hogy hosszabb legyen).


Elsőnek: akkor ugass, ha majd egyszer lesz némi elképzelésed, mennyire baromi "egyszerű" is egy felépített családi életet szétszakítani. Biztosan baromi pro vagy, mert mondjuk egy egy éves kapcsolatból határozottan ki tudtál lépni. Ha majd ezt 10-15 év házasság után is ennyire el tudod dönteni, akkor járjon a szád!

2012. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ,aki segíteni akart!!Éppen azért nem váltam még el,mert számomra is fontos,hogy a gyerekeim családban nőjenek fel.Az,hogy beszéltem e férjemmel a szexről...már 100x,és mint írtam 1-2 alkalommal minden jó,de mintha elfelejtené,és minden kezdődik előröl.Elsődleges cél ,hogy neki jó legyen.36 évesen is úgy érzem jól nézek ki,bár ez nézőpont kérdése. Szültem 2 gyereket 170 cm magasságomhoz 62 kiló vagyok.Szeretek szépen,divatosan öltözni.Dolgozom,és úgy érzem,mindent megteszek azért,hogy a családomnak jó legyen/tiszta lakás,kaja,sőt még egy mellékállás is!

Az hogy a férjem nem kívánna ezzel nincs gond,mert ha rajta múlna akár napi 3x is.Itt közel nem a mennyiséggel,hanem a minőséggel van gond.Nekem ez az első kapcsolatom,és amíg fiatal voltam,mindig a saját tapasztalatlanságomra fogtam,hogy nem jó a szex de már felnőttem,és úgy érzem,ez nem rajtam múlik.Elég szenvedélyes nő vagyok,és az ágyban sem rest,de egy fabábuval,semmit nem tudok kezdeni......!!!!!Röviden ennyi.Megfordult a szerető gondolata is a fejemben,de ezek a dolgok úgyis mindig kiderülnek,és akkor tényleg jön a válás.Mindenképpen beszélek vele,és elmegyünk egy hozzá értő emberhez.Köszönöm még egyszer a válaszokat :)

2012. jan. 18. 15:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Basszus én a feleségemmel vagyok ugyanígy.... nem kellene nekünk összejárni "megbeszélni" mit lehet tenni "otthon"? :D
2012. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia :)

Ha úgy gondolod,ez mindkettőnknek segítene,akkor nem vagyok ellene.

2012. jan. 19. 08:15
 16/17 anonim ***** válasza:

es mar megis van a szereto :)

gratula...

2012. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném.!!!!
2012. jan. 20. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!