Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A törvények engedik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A törvények engedik, hogy egy 15 éves lány együtt legyen egy 37 éves férfivel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszi..
2012. jan. 18. 14:46
 12/20 anonim ***** válasza:
jézusom normális vagy ?? egy 37 évessel ?? miért nem a saját korosztályodban keresgélsz? van egy csomó jó 16-17-18 éves pasi.Amúgy belegondoltál,hogy ha ne adj isten "müködne" a kapcsolat akkor ha te mondjuk 25 évesen gyereket akarnál szülni ott lenne apának egy majdnem 50 éves ember? Szívesen elbeszélgetnék a szüleiddel ha ilyen okos vagy. Hidd el az az ember tuti nem azért lenne veled mert szeret. Ne vicceljünk már mégis mit akarna egy normális(ha egyáltalán normális) 37 éves felnőtt férfi egy 15 éves kislánytól? gondolkozz el mert ennek nem lesz jó vége.
2012. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Akármennyire is fejlettek(testileg) a mai 15 éves lányok(és ribancok), azért az elég durva ha egy 37 éves hapsinak az kell.Ez már a pedó kategória.
2012. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de minek neked két apa? Nem elég egy? Vagy ennyire menő az, hogy a kislányokat felnőtt férfiak húzogatják? Ezért ilyen beteg ez a világ, mert a kis 15 évesek nem tudják, hol a helyük!
2012. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A törvény igen,de a szüleid biztos nem!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tevetke ***** válasza:
Amúgy szerintem 12év alatt büntetik, de ebben nem vagyok biztos...
2012. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos egy 37 évesnek azért kell egy 15 éves "kislány" mert már úgymond ki van égve és a kutyának sem kell... :)
2012. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A törvények megengedik, de ez akkor is gáz.


A beleegyezési korhatár a büntetőjogban az az életkor, amelynek betöltése után az egyén jogot formál arra, hogy szabad döntés alapján létesíthessen szexuális kapcsolatot. Ha tehát valaki olyan személlyel létesít szexuális kapcsolatot, aki nem töltötte be a beleegyezési korhatárnak megfelelő életkort, bűncselekményt követ el. A beleegyezési korhatár országonként változik, a legtöbb országban azonban 14–18 év között van. Országonként változik az is, mi számít szexuális kapcsolatnak, hogy számít-e az elkövető kora, illetve hogy van-e különbség az azonos és különböző neműek közti szexuális kapcsolatok esetében alkalmazandó beleegyezési korhatárban.

Beleegyezési korhatár Magyarországon [szerkesztés]


Magyarországon a beleegyezési korhatár mind azonos, mind különböző neműek közti szexuális kapcsolat esetében 14 év. Korábban ez az azonos neműek esetében 18 év volt, ám az Alkotmánybíróság ezt egy 2002-ben hozott döntésében hátrányos megkülönböztetésnek ítélte, és azonos beleegyezési korhatár megállapítását írta elő.

2012. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tevetke ***** válasza:

Akkor rosszul gondoltam... mondjuk ez engem szerencsére nem érint :D

Basszus 15 évesen engem még a 15-16-17 éves fiúk érdekeltek, pedig lehetne okom apakomplexusra, de szerintem ez durva!!!

2012. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!