Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom "lefektessen"?

Figyelt kérdés
Még nem rég óta vagyunk eggyütt, de régóta szerelmesek vagyunk egymásba. :D Szóval a szeretet meg van. Szerintem ő még úgy van vele hogy korai lenne lefeküdnünk, meg félénk típus is, de én már akarom :D Viszont kezdeményezni nem én szeretném a dolgot, nincs is sok tapasztalatom. Mit tegyek hogy ezek ellenére akarja és ő kezdeményezze? :D Kicsit talán furcsán hangzik ez így, de remélem kapok értelmes válaszokat :))
2012. jan. 18. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

nincs nehéz dolgod :D

kezdeményezel és kész..ha már ott lent el kezded simogatni szerintem venni fogja a lapot.

2012. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem hívd be a szobádba üljetek az ágyra és vedd le a felsődet pl. mintha átakarnál öltözni előtte akkor lehet hogy lép valamit de ne úgy öltözz hogy bebújsz a sarokba hanem előtt közel hozzá
2012. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg menny hozzá közel és csinálj valami izgató mozdulatokat neki
2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nazira ***** válasza:
Mikor csókolóztok pl beleülhetnél az ölébe vagyis hát oda rá:) és csókold a nyakát hátha veszi a lapot
2012. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Irigylem a gondjaid, de tényleg:DDD
2012. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit minibb ruhákat vegyél fel amiben többet tudsz mutatni magadból. Ettől csak beindul :D A csók az ölben az jó és amikor érzed, hogy kezd ráhangolódni egy egészen kicsit még mozoghatsz is az ölében ;)
2012. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dögi ***** válasza:
Vetkőzz bugyira és melltartóra, azután menj oda a barátodhoz, csókold meg és közbe nyúlj bele a gatyájába és fogd meg a péniszét. Ezt követően súgd a fülébe hogy többet akarsz. :P Aztán elvileg jön is a többi magától, sok sikert. Szia.
2012. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 18. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
kis ku rva
2012. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!