Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegyek egy másik férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy másik férfival moziba az megcsalás?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan férfival elmegyek moziba, akiről tudom hogy tetszem, akkor az megcsalás?


Az én részemről TUTI, hogy nem fog SEMMI se történni, mert én nagyon-nagyon szeretem a páromat. Viszont a film érdekel.



Ez megcsalás?


Én igent mondtam a meghívásra, és most lelkiismeret furdalásom van. Olyan, mintha megcsalnám a páromat, de tudom, hogy még egy kézfogás se fog történni.


2012. jan. 18. 16:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ti csináltatok már ilyet? Hogyan éreztetek?
2012. jan. 18. 16:06
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
minek hülyíted a srácot ha tudod, hogy tetszel neki? menj el egyedül vagy barátnőmmel vagy épp pároddal, bárkivel ha érdekel, de szerintem ez elég hülye húzás lenne...
2012. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg NEM megcsalás, de ha a párod nem tud erröl, akkor a titkolózás az, ami a bizalmát megingathatná. HA megmondod neki (a párodnak) elöre, hogy X-szel megyek moziba, mert érdekel a film, akkor semmi gond, ha úgy érzed, hogy ezt el kell titkolni, akkor viszont valami nincs rendben.
2012. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nem megcsalás, viszont rohadt nagy szemétség a sráccal szemben, mivel reményeket keltesz benne, holott semmi esélye nincs nálad. beszélj vele, és mond le a mozit.
2012. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom, csak para hogy már igent mondtam. A másik meg az, hogy én jóba vagyok ezzel a gyerekkel és szeretek vele jókat dumálni az élet nagy dolgairól. Szóval szórakoztató a társasága, csak úgy mint "pasi" nem jöhet szóba. Viszont egy jó barátom nekem ez az ember...
2012. jan. 18. 16:09
 6/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a párod tud róla, akkor nem megcsalás. Nekem is vannak fiú barátaim, a páromnak is lány barátai, és ha pl. beülünk velük valahová, mindig tudatjuk a másikkal.

21/L

2012. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 bánomisén ***** válasza:
80%
Miért nem mentek mindhárman? A pasid, a jóbarát (akiről nyilván tud a pasid, hiszen csak jóbarát), meg te. Abból semmi gond nem lehet.
2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig tedd fel magadnak a kérdést, hogy te mit szólnál fordított esetben? Ha a barátod menne el egy olyan csajjal moziba, akinek tetszik, de persze tuti nem történt semmi kettejük között. Ugye, hogy ugye?

Én a helyedben megmondanám a mozis srácnak, hogy ne haragudjon, de nem tudok vele menni (a miért mellékes), vennék két mozijegyet és beülnék a barátommal a filmre, ha már annyira érdekes.

2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki tisztán és érthetően, hogy ez nem randi lesz, ő pedig sohasem lesz több, mint barát. Esetleg magaddal vihetsz egy barátnőt is.
2012. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mondd meg a srácnak, h számodra ő csak barát, meg h szereted a párodat, és ha így is benne van a moziban akkor oké.

persze a párodnak is mondd el, h kivel leszel, és így már nem megcsalás.

2012. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!