Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek vele közönyös, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek vele közönyös, amikor flegmázik, akkor pedig flegmázzak én is? Vagy mindig hideg legyek vele, flegmázás nélkül? Melyik üt jobbat?

Figyelt kérdés
Tudom, szemétség ilyet tenni. Nem is ismerek magamra. Viszont ha ezt kapom a legjobb barátomtól(fiú), akkor mégis mit tehetnék? Egyik hétről a másikra elhidegült, és néha úgy viselkedik velem, mint egy sima haverral, néha pedig mint valakivel akit ki nem állhat. Valószínűleg szerelmes belém. Bár nehezen tudom elképzelni ezek után. Melyik módszert válasszam az ügy lezárására? Ez nekem már nem jó... Talán még ha szeret, akkor emiatt ki is szeret belőlem. L
2012. jan. 18. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ha már feltetted a kérdést,az annak a jele,h Neked is fontos ő...vagy talán tévedek?...szerintem az lenne a legjobb ha találkoznátok :)
2012. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy hány évesek vagytok?
2012. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem...ezek a tinik rosszabbak, mint az óvodások :D

Flegmázni, mi? Erre van eszetek :D

Szerintem tanulj!

2012. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tehát szóval tisztázzátok a helyzetet...de ne legyél vele flegma,tudod iylenkor az hiszik a fiúk,h csak mégjobban akarod őket. és ő hogy viselkedik veled? hogy bántott meg, ha szerelmes beléd,akkor hogyhogy ki nem állhat. elég zavarosakat írsz,így nem könnyű jótnácsot adni... ha csúnyán megbántott,vagy megalázott,akkor felejtsd el..ha viszont mondjuk kedves veled általában,és csak most flegmázik,akkor lehet,hogy valami dolga van. és Te egész pontosan mit érzel iránta?
2012. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

fiú és lány között nincs barátság,szinte 100% h szerelmes beléd könny lehet h most kicsit távolodik aztán egyszer csak a legváratlabnab pillanatban felhív és meglep téged..az is lehet csak készül valamire,én ismertem konkrétan egy párt akik csak barátok voltak és a fiú meg akarta lepni a lányt,és előtte egy hétig hozzá se szólt,és sajnos ott is a lány besértődött és bedobta a törölközőt..aztán szánta bánta,mert a fiú soha nem bocsájtott meg neki,a lánynak azóta sincs senkije:((


ha most hirtelen eltávolodsz tőle, szegény srác nem fogja érteni,és valószín a poklot is meg fogja járni. döntsd el,mit érzel iránta. ha Te is szereted őt,akkor közeledj felé,talán csodás kapcsolat is kialakulhat. ha meg nem vagy szerelmes belé azt úgy tisztázd,h megmondod neki. de ez a flegmázás nagyon csúnya dolog,egy ember érzéseivel játszani annál nincs nagyobb kegyetlenség:"((

2012. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban kérdezz rá, hogy szeret-e, aztán, ha a párkapcsolat nem jöhet szóba hagyjátok egymást békén.


Vagyis ne foglalkozz vele, mert felgmázni meg ilyenek fölösleges idő és erőpocsékolás.

2012. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!