Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm kint tanulna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm kint tanulna egyetemen Dániában, akkor a kapcsolatunknak mennyi esélye lenne folytatódni?

Figyelt kérdés

Egy másfél éves kapcsolat mennyire valószínű, hogy nem romlana meg?

3 év nem túl hosszú idő? Én támogatni próbálom és ezt nem hozom fel neki, mert nem akarom elbizonytalanítani, de nagyon félek...

Nagyon szeretem őt és ő is engem.

19F


2012. jan. 18. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
úgyis megcsalod szval semmi esélye
2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami bűzlik Dániában...
2012. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
úgyis megcsal mert egy rbnc :D de ne add fel...
2012. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi, mert a távkapcsolatok nem működnek huzamosabb ideig!
2012. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vazze ez a TI kapcsolatotok, NEKTEK kell(ene) tudni.
2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalataimból kiindulva az a véleményem, hogy 0,0001%-nál nem túlságosan több!
2012. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát szerintem megér,ha szeretitek egymást.Ha megoldható,hogy bizonyos időközönként találkozzatok és egy kis időt együtt tudjatok tölteni,akkor 50%-50%
2012. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próba szerencse 2-3 havonta van szünet és akkor elutazhatsz hozzá vagy ő hozzád. Ha megtudjátok beszélni akkor nem gáz. Egy normális kapcsolatban meg nem csalják meg egymást egy nap után..
2013. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!