Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm külföldi, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm külföldi, szerintetek van esélye a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Csak egyszer találkoztunk, és rögtön megszerettük egymást.Azóta is tartjuk a kapcsolatot neten keresztül, de nem tudunk sajnos mindig találkozni.Szerintetek egy ilyen kapcsolat működhet? Mert ugye a szülei is ott élnek az enyém meg itt magyarba, szal nem tudom:S Nem költözhet ide..
2011. júl. 29. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen messze van az a külföld, és hány évesek vagytok?
2011. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mi is az a külföld, mert ha pl. Ő Mondjuk Bécsben te meg Sopronban, akkor nagyon belefér! De te mondjuk Pécsen, ő meg Londonban...
2011. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Romániában, elég messze, több mint 200km.20 évesek vagyunk.
2011. júl. 29. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem sok esély van rá :S
2011. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha Román hagyd rá ha Szerb hagyd rá ha Ukrán hagyd rá ha Cigány hagyd rá ha Angol hagyd rá ha kínai hagyd rá ha Koreai hagyd rá ha Vietnámi hagyd rá ha Japán hagyd rá ha Mongóól hagyd ráha orosz hagyd rá ha norvég hagyd rá ha svéd hagyd rá ha arab hagyd rá ha holland hagyd rá ha Amerikás hagyd rá ha Dél-Amerikai hagyd rá ha Afrikai hagyd rá ha ausztrál hagyd rá ha török hagyd rá ha görög hagyd rá ha olasz hagyd rá ha francia hagyd rá ha lengyel hagyd rá ha német hagyd rá ha finn hagyd rá ha Dán hagyd rá ha Nógrád megyei hagyd rá
2011. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
a szép hosszú válaszom még az előtt elkezdtem írni mielőtt írtad volna hogy román
2011. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erdélyben élő magyar, te parasztgyerek-.-
2011. júl. 29. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
200 km az semmi, köztem és a párom között 1800 km volt. Átvészeltük, bár csak 2-3 havonta tudtunk az elején találkozni, most a közös babánkat várjuk.
2011. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok paraszt! Erdély melyik részén? aZ egyébként fasza hely viszon ahogy átérsz a kárpátok túloldalára beteg egy ország az a románia
2011. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Haverom 16 éves, nyíregyiek vagyunk, a barátnője szintén 16 ő finnországba, naantaliba él. tavaly március környéke óta vannak eggyütt, eddig egyszer sem tudtak találkozni mégis nagyon jól megvannak és boldogok, most karácsonykor megyek ki 2 haverommal anyámékhoz londonba és a csaj is odajön, először fognak találkozni. Nővérem 2006 nyara óta van eggyütt egy német sráccal, tesóm most lesz 25 éves a srác kb 30 negyedévente találkoznak kb.. vagy a srác jön ide, vagy tesóm oda. most is odavan, szal nyugi, ha kitartóak és hűségesek vagytok egymáshoz simán áthidalhatjátok az időt amíg eggyütt lehettek.

Egyébként annyira nem drága vonnattal romániába menni.. nemtom hol laksz, de felpattansz egy vonatra ami elvisz püspökladányig, ott át szálsz a korona expressre (asszem ez a neve, nem vagyok benne biztos) és az nagyváradnál lépi át a határt onnan meg megint nem drága átszállni másik vonatra és eljutni hozzá. :) fel a fejjel, mindent meg lehet oldani :)

2011. júl. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!