Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez, hogy igy gondolom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam nagyon jóban vagyunk mindig együtt vagyunk szüneteben ölelget, puszilgat nem tudom hova tenni, talán vonzódik hozzám vagy csak sima barátság? Néha úgy rzem én is vonzódom hozzá de nem tudom elképzelni, hogy összejöjje vele mivel velem egyidős úgy gondolom, hogy nincs oda érve még...Mit tegyek?
2012. jan. 18. 20:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
érzem*
2012. jan. 18. 20:07
 2/16 anonim ***** válasza:
nincs oda érve még? ez mi?
2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
megakar dugni. ilyenek a mai pasik.
2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Az én barátnőm is az osztálytársam volt és 16 hónapja vagyunk együtt :) szóval, szerintem jöjjetek össze :)
2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem ő érettebb mint te, nem tudom ő hogyan ír, de a te írásodból, az éretlenség, a tapasztalatlanság és a butaság sugárzik.


most mit asszonykodol?

ne asszonykodjá'!!!

és kezdj el romantikus filmeket nézni, mert szerintem te sem tudod mi alapján kell párt választani. hanem szerelemből.

2012. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
a 3. vagyok megint az előttemvalók kultúrálatlan férgek :)
2012. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 pqpqpq ***** válasza:
hova nincs oda erve meg?
2012. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de hogy tudjam meg, hogy ő komolyabban gondolja-e? Mert nem szeretném, hogy majd ha kiderül, hogy en gondoltam a dologra és ő nem szívás lesz...
2012. jan. 18. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:

egy próbát mindenképpen megér..amúgy meg nem a kortól függ,hogy ki mennyire érett,ismerek olyat aki 19 évesen már felnőttként gondolkodik,munkája van meg közben egyetemre is jár,és komoly udvarias fiatalember,

meg egy 60 éves embert is ismerek,aki olyan 14 éves szintjén van,szóval ez nem kortól függ

2012. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 pqpqpq ***** válasza:
egy szivast te is kibirsz :)
2012. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!