Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? és mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? és mit tudok ellene tenni? kb.3hónapja kezdőttek de nem tudok tőlük szabadulni.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 6-hónapja vagyunk együtt.Elég nehéz kapcsolat de nehezen megoldjuk.

Találkozni csak titokban tudunk olyan két-három órát suli után,mivel rossz lett a féli osztályzata ezért határoztlan ideig nem találkozhatunk..a szülei döntése...

Nagyon nehéz de el kell fogadnom mást nem tehetek de a problámam annyi hogy kb.3hónapja mindennap azt álmodom hogy meghal..hol a kezeim közt hol olyan körülmények közt ha megszedtem volna egy szabályt akk lehet h nem következik be..NeM TUDOM NAGYON ROSZ 6.-napja vagyunk együtt és mindennap sirva kelek az álmok miatt volt már olyan h napokig inkább aludnise aludtam,mert nem akrtam átélni ezeket az álmokat. Szólni erről nem nagyon szeretnék,mert igy is gyötri magát hogy miatta nem lehetünk együtt hogy miatta van az egész meg hogy egyszer megunom hogy milyenek az anyukájáék és akkor otthagyom..

Tény nagyon rosssz amit a szülei tesznek de akkor sem hagynám el! NEM TUDOM MÉRT VAN EZ!! :(:( Nagyon rossz mi lehet a baj????


2012. jan. 19. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz amit a szülei tesznek. Ha tanulna normálisan, akkor engednék, hogy találkozzon veled. Azért nem engedik, mert nem tanul és gondolom bukásra áll több tárgyból. Vedd rá, hogy kapja össze magát, első a tanulás, aztán minden helyrejön.
2012. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a tiltás ellenére mégis találkoztok, ez bűntudatot szül, és ebből jön a rémálom. És / vagy félsz, hogy elveszítheted. Nem kell túl nagy jelentősséget tulajdonítani ezeknek az álmoknak.
2012. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!