Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok szabadulni?

Figyelt kérdés

Van egy házasságom,amiből egy gyönyörű gyerekem is született.Ezennel boldogok is vagyunk,ám nekem nagyon hiányzik a ragaszkodás,a szerelem,a tűz..stb.A baj csak az,hogy sehogyan sem kapom meg ezt a férjemtől ezeket az érzéseket,jó ember nagyon,de nem az a szerelmes,érzelmes típus.A probléma az,hogy az exem olyan volt,amilyennek egy párkapcsolatot elképzelek...És így,mivel tudom,milyen az,amikor igazán szeretnek,nekem ez kevés.

Ezt így a férjem nem érti meg,támadásnak,negatív kritikának veszi.Szeretem nagyon,de nem "úgy"...Segítsetek!


2009. dec. 22. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért mentél hozzá? ( nem bántásból kérdezem,hanem az okát szeretném megérteni)
2009. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mit vársz? hogy mormogjak egy egy varázsigét ami megold mindent?


öszeöttél vele, gyereket szültél és közben meg minden szar, te cseszted el, tipikus minden napra jut egy ilyen kérdés.


mi nem tudunk segíteni neked. Mondjam, hogy hagy ott? a válaszod az lesz, hogy "jajj de szeretem nem akarom bántani" "a gyerek miatt nem hagyhatom"


akkor azt mondom, hogy maradj: erre az lesz a válaszod, hogy "de neked nem jó nem vagy boldog"


mondjam, hogy ülj le vele beszélni? ez gondolom csak eszedbe jutott már írnád, hogy "nem megy mert támadásnak veszi nem lehet beszélni vele"


én pedig így nem foglak győzködni, hogy hagyd ott, ne miattam vagy más miatt hagyd ott vagy maradj vele, hanem magad miatt. Feküdj le, gondolkozz el, azon, hogy neked hogy lenne a legjobb és a gyereknek és cselekedj aszerint, legyél képes önnáló döntést hozni. nem a mi életünk, nem láthatjuk át teljesen.

2009. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
...tudjátok,mit?Fáj,de rohadtul igazatok van!Ezért kérdeztem,mert ahogy ti nem tudtok válaszolni,én úgy nem tudom mit csináljak!Ez pedig pont jó "dilemma",kedves utolsó!
2009. dec. 22. 23:59
 4/8 A kérdező kommentje:
És elég szar,hogy mindennapra jut egy ilyen kérdés...Csak én nem tinédzser,hanem egy komoly "problémázó" vagyok,és azért mentem hozzá,mert nem gondoltam,hogy később is ilyen lesz...gátlásos...hittem én,ÉS Ő IS.
2009. dec. 23. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:

félsz meghozni a döntést, vagy tényleg nem tudod, hogy hogyan dönts?



ha nem tudod hogyan dönts, akkor kérlek írd le nekem a két oldalt. írd le, hogy mi áll amellett, hogy mellette maradj és mi ellene.


2. voltam. próbálok neked segíteni, hogy tisztábban láss, de ahogy írtam tényleg nem hozhatjuk meg helyetted a döntést. írhattam volna, hogy "azonnal hagyd ott!" de tényleg nem nekem kell döntenem. neked meg nem egy idegen utasítása alapján kell hogy dönts.

2009. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

áh, nem csak tinédzserek írnak ilyeneket hidd el. nem tudom hány éves vagy hány éve vagytok együtt hány évre szültél neki gyereket(ezekre válaszolhatsz is)


sokan összejönnek a párjukkal és van ahol hónapokra rá gyereket szülnek. gondolhatod mit eredményez.

2009. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban bíztál, hogy később megváltozik? Hogy lehet így férjhez menni? Ahhoz kell hozzámenni, akit ismersz, nem ahhoz, aki szerinted majd később lesz. Szerintem nem lettél azóta sem okosabb, és nem vagy érett egy házasságra, hiába van egy gyereked. A következő sordöntő lépésedet jobban fontold meg, de az exhez visszamenni is butaság. ne haragudj, de nem tudlak megérteni, és segíteni sem. Nem gondolkodsz felelősségteljesen.
2009. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon is felelősségteljes vagyok,megtanultam sajnos 1-2 dolgot az életben.Kíváncsi lennék rá,te nem-e hibáztál még.Exhez semmiképp nem mennék vissza.

Köszönöm.

2010. jan. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!