Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Egyetemisták.100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Egyetemisták.1000 km.2 ország. Szerintetek működhet így a következő év? Utána már egy helyen lehetnénk.3 hónapja vagyunk együtt. Love at first sight.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 12:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valóban mindkettőtökben megvan a szilárd elhatározás, akkor egy évet még úgy is ki lehetne bírni, ha egyszer sem tudnátok találkozni :) Komolyan, volt távkapcsolatos tapasztalatom is, és összesen több mint 3 évet éltem / élek külföldön.


Azonban egy apró dolog van, amit így - nem csak ebbe a párbeszédbe olvastam bele, hanem több másikba is - szóval van valami, amit sokan nem említenek meg. Mégpedig azt a tényt, hogy a külföldi tapasztalat hatására változik az ember. Akár pár hónap alatt is.


Hogy írjak szomorút: egy kapcsolatom (pedig hosszú előzménye volt), épp azután nem sokkal ért véget, hogy fél évig külföldön éltem. Annak ellenére, hogy legalább ímélben szinte napi szinten tartottuk a kapcsolatot. De mégis... És egyszerűen azért, mert én lettem más. Még akkor is, ha erre valaki azt mondja, hogy akkor ott más problémák is voltak stb., igen, lehet, de akkor is tény, hogy az ember változik, és ha a másik, a párja nincs ott abban a környezetben vele, akkor egy kicsit külön utakra sodródnak.


No, de hogy ne csak szomorút írjak - volt még egy ennél is hosszabb távkapcsolatom, az illető azóta már a feleségem, igaz, nem magyar.


Mindenesetre csakis bíztatnni tudlak, igen, meg kell próbálni, és előre semmiképp nem szabad lemondani egymásról.

2012. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!