Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan oldanátok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldanátok meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki évfolyamtársam, és már a kategóriából kiindulva is sejthető, hogy bejön. Szeretném neki elmondani, de ilyet még sohasem csináltam, és nem tudom mit kell mondani. Sokat beszélgetek vele, de nagyobb társaságban, és úgy azért cink lenne elmondani. Tehát félrehívom a többiektől, és ott? Mit mondjak neki? Mert az, hogy add magad nem jön be, mert úgysem jutna eszembe semmi, maximum hülyeségek... Nem akarom, hogy nyálas legyen, vagy ilyesmi.
2012. jan. 19. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*16/F
2012. jan. 19. 17:37
 2/6 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, a lány is bír téged, hívd féle, nézz a szemébe, és mondd,, hogy "tetszel nekem".. de azért ne legyél olyan komoly, legyél laza.
2012. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add magad.XD De komolyan.Viselkedj úgy amilyen vagy mert az kell elfogadnia.Ha most megváltozol csak hogy felszedd attól később ugyanolyan leszel és csak csalódás ér hogy ott hagy mert nem is így ismert meg.Hívd félre és mond el neki mit érel.Hogy nagyon tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni nem lenne-e kedve elmenni veled valahova stb stb, :)
2012. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem ismered közelebbről akkor ne azzal indítsd, hogy bejössz nekem, kedvellek. Mikor suliban látod hívd el valahova... Egyet sétálni, mond hogy valami órád lesz és előtte nem tudsz mit csinálni. Ha belemegy akkor neki is szimpatikus vagy, miután már egymásra hangolódtatok utána jön a bevallósdi
2012. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De ismerem már. Barátok vagyunk 2 éve.

Tehát ilyen jellegű baj nincsen, inkább attól félek, mit reagálna...

2012. jan. 19. 17:44
 6/6 Ájron ***** válasza:
Szerintem inkább éreztesd vele hogy többet érzel barátságnál, de itt is a lazaság a kulcs. Ne légy se túl komoly se túl bunkó. ne kijelentsd mint tényt, hagyd hogy ő jöjjön rá. Aztán ha eljön az ideje, akkor óvatosan lépd át a barátságot és járást elválasztó határt.
2012. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!