Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg? :/

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok..nem volt sok kapcsolatom, de azok is max. 2 hónaposak voltak..nagyon tudok szeretni, szeretek is szerelmes lenni, csak hát mindig beleélem magam, aztán van egy dolog, ami miatt nem tudok tovább lépni egy kapcsolatban, és szakítok :S ez pedig a családom..falun élek, kertes házban..ahogy benézünk udvarra egy ganédombot látunk..traktort. bent a házban öcsémmel alszom egy szobában..és ráadásul nincs is nagy szobánk. apám alkoholista, és a mamám is velünk él. lehet nem tudjátok elképzelni, de iszonyú rossz, és ráadásul nem is állunk úgy anyagilag, hogy elköltözzünk vagy valami..mondhatnám azt, hogy a disznókból meg a csibékből élünk. és lehet most leszóltok, de én ezt szégyellem, és nem is merek hazahozni fiut..lehet csak az én hülyeségem, de ha belegondoltok szerintem ti sem örülnétek neki..de mégis..ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? :S mert azt meg nem csinálhatom, hogy mindig én járok a barátomhoz..de viszont belegondolni abba, hogy hazahozzam..áááhh :S
2011. febr. 28. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem falun laktam, de a mi házunk is putri , nem az én hibámból.... saját szoba zéró.. :(

De a barátomat nem zavarta, el tudta fogadni, aztán pedig felvételiztem, és elhúztam a fr@ncba. Ajánlom neked is! :D

2011. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Húúú ha te tényleg tudsz igazán szeretni, és amellett parasztosabb vagy, az nagyon is jóóóóóó :D Most az egy másik dolog hogy ezt szégyenled, pedig nem kéne :) Fogj ki olyan pasit, aki nem olyan kifinomult, de szeretné ha szeretnék úgy rendesen :) Apudat meg sajnálom tényleg :( (egy F)
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld. Ha szeret a barátod, akkor nem azzal foglalkozik, hogy milyen körülmények között élsz.
2011. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Norb66 ***** válasza:
100%
Nem mondom azt hogy nem zavarna, mert zavarna, mivel neked rossz. Ha összejönnék veled sűrűn lottóznék és jobban tanulnék hogy minél hamarabb legyen pénzem elvinni onnan Téged. A pasizástól pedig ne félj, nem gáz ha mindig a fiúnál vagy, engem nem zavarna. Nyugi, és szurkolok hogy ez mihamarabb megváltozzon!
2011. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szia, én is így vagyok, én ez miatt nem is pasiztam. Most meg nagyon szerelmes vagyok, de a fiú még nem volt nálunk, ha idejön, tuti elhagy :(
2011. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Hát valamilyen szinten nyilván jogos az aggodalom, mert pl ha egy olyannal hoz össze a sors, mint én, aki hozzá van szokva ahhoz, hogy mindenkinek saját szoba, minden hhéten takarítónő jön, normális, rendezett, parkosított udvar dísznövényekkel... Szóval egy ehhez szokott embertől finoman szólva is idegen a putri, és hát megmondom őszintén én se szívesen mennék ilyen helyre...


Na és akkor most lehet utálni, meg lepontozni, mert egy kis elkényeztetett p*cs vagyok... Hajrá :P

2011. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves előző, ha emiatt elhagy téged, akkor nem szeret igazán, erről ennyit.
2011. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne butáskodjatok már, lányok. :) Ha szeret titeket egy pasi, akkor magatokért szeret, nem más miatt. Aki meg emiatt elhagyna, azért meg nem kár!


Tanuljatok, tegyetek érte, hogy jobb körülmények közé kerüljetek, de ne szorongjatok emiatt, mert felesleges. :)

2011. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz tényleg, hacsak nem valami selyem fiút fogsz ki aki nem látott még disznót, az hogy nincs saját szobád tényleg zavaró lehet hogy nem tudtok kettesben beszélgetni.
2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelemben nem számit semmi, csak te és párod, akit ténleg szeretsz,és ö is ténleg szeret.
2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!