Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytárssal kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, egy osztályba járunk, szemezés dogivel. Sokszor dícsérem, de sokat szivatom is (semmi durva, ha véletlenul mégis, bocsánatot kérek). Sose cheteltunk még, csak éloben beszélgettunk. Volt pár romantikusabb pillanatunk is: a "játszom"-ra táncoltunk, egyszercsak elsírta magát, és elfutott. Egy bálban egyszer nagyon szikrázott koruluttunk a levego (egyeduli partner voltunk a parketten, mindenki minket nézett). Itt-ott csak úgy megolel és sokszor kerultunk már csók-gyanús helyzetbe. Ha engednék az érzéseimnek, beleszeretnék, de most éppen nem vagyok abban a helyzetben, hogy egy kapcsolatot tudjak ápolni. Mi legyen? Mit tennétek a helyemben? Lehet, hogy o engem szeret?
2011. nov. 26. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Általános,Közép vagy főiskoláról van szó?:)
2011. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed Cheese? Bennem fel sem merült ez a kérdés, egyértelmű hogy elemiről van szó.
2011. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.válaszoló:miből gondolod?:D én pl. gimnáziumban is csinálok hülyeségeket...(lányok cukkolása) persze nem gyerekesen:)
2011. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felsos vagyok gimiben.
2011. nov. 26. 01:20
 5/8 anonim ***** válasza:
felsős? végzős? vagy még van pár év? 1-2? mert igazából osztálytársal szar max ha végzős vagy:)
2011. nov. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki van zárva. Abból csak rossz sülhet ki.

Ha elsős vagy és szakítottok,akkor hogy nézel még 3-4 évig a szemébe minden nap?

Ha végzős vagy meg ki tudja merre visz az utatok.

2011. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kossz a válaszokat.
2011. nov. 26. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
én jártam osztálytárssal még 2 évig azok leszünk.nehezebben viseli az ember a szakítást ha minden nap látja az exét.6hónapja mentünk szét,igaz h nem állunk olyan közel 1máshoz mint a kapcsolatunk előtt,de tudunk beszélgetni/hülyülni.azt hiszem emberfüggő h ki h néz a másikra kapcsolat után,meg attól is függ h mi volt a szakítás oka
2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!