Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri osztálytárssal összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri osztálytárssal összejönni? Mármint lehet hogy e miatt nem jön össze egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ráhajtottam egy lányra és nem akart többet egy csóknál, megtudtam hogy attól tart hogy oszt.társak vagyunk és mi van ha igent mond és utána szakítunk. Szerintetek most mit csináljak? Hagyjam az egészet?

18/F


2010. febr. 28. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én osztálytársammal járok már több mint egy éve! :) Nem is tudom hogy alakult ez ki, abban biztos vagyok, hogy eleinte nagyon paráztam én is attól, hogy mi lesz ha vége lesz, és minden nap "mellette" kell ülnöm. Ezt úgy oldottuk meg, hogy tavaly amikor összejöttünk, igyekeztünk titokban tartani az egészet. Már igazán nem hiányoztak a pletykák, a kérdések... Tehát suliban nem nagyon beszéltünk továbbra sem, csak mint előtte, hétvégente vagy délutánonként találkoztunk egymásnál, és ennyi, de így is nagyon jól megvoltunk, bár nagyon sokszor kibukott már belőlem majdnem az osztálybéli barátnők előtt, de tudtam hogy ha nekik elmondom, akkor két hét, és mindenki tudni fog róla... Szóval ennyi. Aztán nyáron összefutottunk osztálytársakkal, évzárón megosztottam a barátnőkkel, hogy mi is van, aztán szeptemberben már nem titkoltuk tovább. Jöttek az "úristen én hogy meglepődtem..." és az "úristen de jól titkoltátok..." kezdetű mondatok. Májusban érettségi, nem hinném hogy addig szakítanánk, én örülök neki, hogy anno belementem, már csak azért is, mert így közösen összetudunk dobni szinte minden házit! :) Nem lógunk egész délelőtt egymás nyakán, és így teljesen jól elvagyunk! Ami engem anno észhez térített az az volt, hogy több ismerősöm is azt mondta, hogy ha már most azon agyalok mi lesz ha vége lesz, az már régen rossz, menjek bele aztán lesz ahogy lesz... Egyáltalán nem bántam meg! :)
2010. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most énis így vagyok ezzel, h oszttárs.. Amúgy sztem próbálkozz csak nyugodtan, ha összejön és szakítanátok akk békésen tegyétek, elvégre lehet úgy is.
2010. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt osztálytársam a pasim.. sztem semmi különös nincs benne jó volt h délelött együtt lehettünk mert ö nem ott lakott ahol a suli volt.. sztem tök okés ha osztálytársak vagytok :)
2010. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :). Akkor ezek szerint megéri belemenni.
2010. febr. 28. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megítéléstől függ. Én ha akarnék se tudnék összejönni egy osztálytársnőmmel, mert semmi tekintélyem az osztályomban. Szerencsére 2 hónap, és elballagok ebből az önbecsülésromboló szarrakásból, amit szakközépiskolának titulálnak.
2010. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, hogy egy történettel is szolgáljak, azokról, akiknek már sikerült ebben a közegben összejönniük. Másodikban együtt volt két osztálytársam, pár hónapig. Mióta szakítottak, nem beszélnek egymással. Szóval nem hiszem, hogy megéri az egész.
2010. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jut is eszembe, hogy jobbat mondjak, vannak olyan ismerőseim, akik általános iskola 3. osztályában jöttek össze, most 28 évesek, házasok! :) Nagyon nagyon boldogok együtt, és ez messziről látszik a kapcsolatukon! :)

Persze azért van ennek hátulütője is, volt a mi osztályunkban másik pár is, ők két hónapig bírták egymás mellett, aztán szakítottak nem túl békésen. Tavalyi tanévben elkerülték egymást, de idén már egész jókat beszélgetnek. A lényeg annyi, hogy ha osztálytársaddal jössz össze, akkor különösen tapintatosnak kell lenni, és amit lehet megtennél egy kapcsolatban, azt még véletlenül sem egy osztálytárssal. Gondolok itt pl megcsalásra, mert azt minden ember nehezen viseli el, és ha pont osztálytársad az, akit megcsalsz, akkor könnyen tönkreteheted a hátralevő két évét. Ha békésen váltok el, akkor nagy baj nincs... szerintem! :) (Első voltam)

2010. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!