Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó csaj aki népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó csaj aki népszerű a suliba, vidám, közvetlen az emberekkel, van kisugárzása és nincs barátja, az ilyet vajon minden héten megdugják legalább egyszer?

Figyelt kérdés

nem egy nagy paraszt, inkább az életvidám, önbizalomteljes,bulizásban gazdag lányokhoz sorolnám


az arca szerintem nagyon cuki, olyan kislányos, a melle nem nagy, a segge sem nagy szám


jah miért csinál olyat néha hogy mikor rámköszön, akkor előtte már 5 mp-e néz, vagy csak szimplán rámmosolyog, jó lehet hogy túl sokat gondolkodom, de az a baj hogy most amúgy is elég pattanásos lett a pofám télre, de még így is sokszor azt csinálja

szóval itt vagyok, egy srác aki elégedett a külső adottságaival, de ezek az átmeneti arccsúfító gondok kérdőre vonnak, hogy mi a francért jönnék be neki egy ilyen népszerű,bulizós,vidám,kedves jófej,magabiztos,határozott csajnak?


jah és 17 éves


ha már így elnyújtottam a kérdésem ,érdekelne mit gondoltok


F :D:D


2012. jan. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
meg hát
2012. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

ezt nem lehet megmondani:) vannak olyan lányok akik minden hétvégén kolbásszal térnek nyugovóra, de ez a csajtól függ. van aki teljesen elítéli az ilyet, az h valaki népszerű, szép, nincs barátja nem is jelenti azt h a falu ribanca(v város, nem tudom honnan írsz)

18/f

2012. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 5mp-ig néz, mielőtt köszönne, én arra gondolnák, hogy lassú.
2012. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem hiszem, hogy minden héten dugnák a csajt...persze vannak kivételek, de ha ő a normális a kategória, akkor szerintem azért nincs még együtt senkivel a sok jelentkező közül, mert az igazira vár.:D a másik meg, h nem gondolnám, hogy a pattik miatt néz... de már az is jó jel, h észrevesz és mosolyog, szval megérhet egy próbát, csak az ő magabiztosságához mérten ne legyél tutyi-mutyi..:)
2013. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!