Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nagy szükségem lenne pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cunci mókus! kérdése:

Most nagy szükségem lenne pár okos koponyára! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja meg ismertem a páromat. Akinek van egy 8 éves kapcsolata. Szeptemberbe ismertem meg, el is mondta már akkor, hogy van egy kapcsolata. Mondta, hogy ott akarja hagyni a lányt! Novemberben már meg elégeltem, hogy állandóan hívogatja a lány, bár hallottam, hogy tényleg nem úgy beszél vele a párom , mint ha akarna valamit vele! Állandóan velem van ha lehet! mivel külföldön dolgozik ezért csak hétvégén találkozunk, de mindig velem van ahogy említettem már! Nov. 20.-án mondtam neki hogy 2 hó.-ot adok neki, hogy szakítson a lánnyal , vagy is most jan 20.-án kellett volna, de nem! az indok az, hogy egy 8 éves kapcsolat meg érdemel annyit, hogy ne úgy zavarja el mint egy kutyát! Érzem, hogy szeret, de nem tudom hogy hazudik e! Kért még egy hónapot! És meg ígérte , hogy most tééééényleeeeg vége! Meg kéne adnom neki azt az egy hónapot? Vagy túl naiv vagyok?
2012. jan. 20. 14:06
1 2
 1/14 compactegon ***** válasza:
nem kompromisszumot kell adni, hanem ultimátumot. ha tényleg maga mögött akarja hagyni, akkor megtette volna. szinte biztos vagyok benne, hogy néha még belefordul a léc az "ex"-be.
2012. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval hazudik igaz?
2012. jan. 20. 14:09
 3/14 pqpqpq ***** válasza:
50%
bocsi de szerintem meg nem is ex a lec meg inkabb neha az ujba fordul be.szerintem kitalalta hogy lehet ingyen ku.rvaz.ni
2012. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 compactegon ***** válasza:
100%
nem állíthatok ilyet, de nagyon úgy tűnik. persze ez sem biztos, de a jelek (számomra) egyértelműek. vagy vagyunk valakivel, vagy nem. ne legyenek köztes megoldások és szerelmi háromszögek
2012. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 pqpqpq ***** válasza:
58%
hallod? ha mar vegeztel vele hozzam is johetnel...megvan minden ami kell.. va komoly kapcsolatom es en sem szeretek fizetni a plusz szexert :)es hitegetni is tudnalak :)
2012. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs. Páromnál is ott lakott még az ex, mikor megismerkedtünk, ők hat évig voltak együtt. Ment a szokásos huza-vona (már szakítás után), de amint engem megismert, azonnal pontot tett az ügy végére. Segített a lánynak albérletet találni (vagyis abszolút korrekten viselkedett, az albérlet keresés ideje alatt a lány a szobájában lakott, ő meg kiköltözött a nagyszobába), egy hónap múlva pedig az ex el is költözött.

A "barátod" csak hülyít, és max. ágyasnak tart, szerintem.

2012. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem: adj neki még egy hónapot. Azzal a feltétellel, hogy nem találkoztok, amíg nem szakított végleg. Ha egy hónap múlva sem tudja megoldani, hogy szakítsanak, akkor viszont vegye úgy, hogy veled vége.

De tényleg ne találkozz vele, ne is beszéljetek.

2012. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocs, de te csak itt ágyas vagy.
2012. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A legutolsó commenthez: Igen ezt én is mondtam neki, de az elején sajnos meg csaltam őt az ezelőtti kapcsolatommal. és ő azt mondta hogy vagy most legyen vége, vagy pedig adjak neki időt!
2012. jan. 20. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira veled akarna lenni, akkor 2 hónapnak elégnek kellett volna lennie a másik kapcsolat lezárására.
2012. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!