Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nagy szükségem lenne pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cunci mókus! kérdése:

Most nagy szükségem lenne pár okos koponyára! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja meg ismertem a páromat. Akinek van egy 8 éves kapcsolata. Szeptemberbe ismertem meg, el is mondta már akkor, hogy van egy kapcsolata. Mondta, hogy ott akarja hagyni a lányt! Novemberben már meg elégeltem, hogy állandóan hívogatja a lány, bár hallottam, hogy tényleg nem úgy beszél vele a párom , mint ha akarna valamit vele! Állandóan velem van ha lehet! mivel külföldön dolgozik ezért csak hétvégén találkozunk, de mindig velem van ahogy említettem már! Nov. 20.-án mondtam neki hogy 2 hó.-ot adok neki, hogy szakítson a lánnyal , vagy is most jan 20.-án kellett volna, de nem! az indok az, hogy egy 8 éves kapcsolat meg érdemel annyit, hogy ne úgy zavarja el mint egy kutyát! Érzem, hogy szeret, de nem tudom hogy hazudik e! Kért még egy hónapot! És meg ígérte , hogy most tééééényleeeeg vége! Meg kéne adnom neki azt az egy hónapot? Vagy túl naiv vagyok?
2012. jan. 20. 14:06
1 2
 11/14 pqpqpq ***** válasza:
46%
szoval boldog nagy csalad vagytok.Mindenki kefel mindenkivel.. meg mi fog ki derulni?
2012. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

sose higgy az ilyennek, hogy "jaj, még egy kis idő, blabla". ismerősömmel ugyanezt csinálja a pasija. megismerkedtek, és akkor a pasi azt mondta, hogy nem hagyhatja csak úgy ott a nőjét, mert a legkisebb fiú még nagyon pici. mindig kitalált valamit, hogy épp miért nem lép le, legutoljára azt mondta, hogy majd ha a legkisebbnek is szakmát ad a kezébe... a legkisebb most 18 éves, és már 10 éve húzódik a dolog...


ha nagyon veled akarna lenni, akkor már régen lezárta volna. nagyon is kényelmes neki ez a csiki-csuki helyzet, egyszerre két helyen nyalják a seggét. dobd ki, és ha ezután küzd és tényleg otthagyja a nőt, akkor ok, de ha nem, akkor meg egy sz.r ember, akit el kell felejteni!

2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy naiv,szerintem nem fogja otthagyni a lányt,csak vagy te,aki "felfrissíted"....
2012. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek..igazatok van! Sajnos... :(
2012. jan. 20. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!