Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Keressek fel pszichológust?

Figyelt kérdés

Ő is szeret (ez biztos),én is szeretem,de egyéb problémák miatt sajnos nem lehetünk egymásé...

Úgy érzem képtelen vagyok így mások felé nyitni,mert mindig egymásba bonyolódunk sajnos...

Szeretem őt,de tudom,hogy ennek a kapcsolatnak semmi jövője,ezért próbálnék meg mást keresni,de vele minden olyan jó...:( És ez a baj...

Ráadásul egy munkahelyen is dolgozunk,egy társaságban...

Nem tudom mitévő legyek.

Tart már szeptember közepe óta...közben más oldalról is rengeteg stresszt kaptam...így az evés,ivás sűrűn elmaradt..a végén már 52 Kg-ra fogytam ...nem járok nagyon sehova...még a szüleimhez is alig van kedvem haza menni,csak itt lenni egy helyben egy magam a saját környezetemben,és csak a magányban látom a megoldást,hogy jó messzire elmenjek egy kis időre.

Kijött egy kisebb szívproblémám is,amire gyógyszert kell szedjek,az utóbbi időben már sokszor rosszul voltam,volt hogy egy hétig nem aludtam,olyan sokat vert a szívem.

Nem pihentem,nem aludtam,egyszerűen semmit sem.

Már megint alig eszek...keveset iszok nagyon...túlhajtottam magam úgy érzem,folyton fáradt vagyok,és álmos és sírhatnékom...

Egyszerűen nem megy a kizökkenés ebből az állapotból és nem tudom ez micsoda...

Keressek fel pszichológust?Mégis mit mondjak neki?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok,köszönöm.

(nincs szükségem kiosztós válaszokra.)


2012. jan. 21. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Baromsag hogy egybol pszihologushoz kell fordulni.

Mindenki meg tudna oldani a sajat problemait ha szembenezne veluk

2012. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát így csak általánosságban lehet beszélni. Lépj túl rajta meg ilyenek. Miért nem lehettek egymáséi? Ha nem lehettek akkor miért nem veszitek tudomásul? Miért nem tesztek ellene? stb.
2012. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha az ember szerelmes,azt nem olyan könnyű semmissé tenni...

Külső szemlélőként én is ezt mondanám,mert józanul az ember máshogyan gondolkozik...

2012. jan. 21. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem lehettek egymáséi? valami nagyon nagy akadályról lehet szó,ha már ekkora problémáid vannak miatta...
2012. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most jól figyelj és higgy nekem, mert többszörös tapasztalatból beszélek: ha egy pasi IGAZÁN szeret, nincs az akadály, ami eltántoríthatná tőled. Ha tényleg veled akar lenni és elképzelni se tudja nélküled az életét, akkor hat lóval se lehet elvonszolni tőled, ez ilyen marha egyszerű. Na mármost a te "szívszerelmed" idestova fél éve tötyög ebben a se veled se nélküled állapotban. Még mindig olyan nagyon biztos vagy benne, hogy ő az "igazid"? Mert azok alapján amit írtam, nagyon nem úgy tűnik. Régen én is folyton kombináltam, nagy romantikus képzeteket szőttem arról, hogy a másik is tuti szeret, csak a körülmények... De rájöttem, hogy ez úgy működik, ahogy fentebb írtam.


Én azt javaslom, hogy zárd le ezt a szerencsétlenkedést a fickóval, mert ebből az égadta világon semmi jó nem fog kisülni, csak magadat teszed tönkre. Egyik barátnőm csinálja ezt a faszijával már több mint egy éve és azóta megjárta a diliházat meg az alkoholelvonót. Szerinted megér ennyit egy pasi, aki ráadásul nyilvánvalóan nem szeret eléggé? Időbe fog így is telni, míg elfelejted, de ha nem zárod le vele a kapcsolatot, akkor csak az időt húzod és annál tovább szenvedsz. És hidd el, egy pszichológus is ugyanezt mondaná, hogy ignoráld a fickót az életedből és utána az idő teszi a dolgát.

2012. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!