Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm és van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm és van olyan, hogy az utcán ha meglátok egy lányt megkívánom. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 10:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
NEM! Nem normális! Menny el orvoshoz mert egy debil vagy! És ez azt jelenti, hogy 30 éves korodra szexmániás állat leszel!
2012. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
#10: dehogy igaz. Félművelt marhaság. :)
2012. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Merthogy? Evolúció, fajfenntartás, kulcs, zár, meg a többi?
2012. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem, egyszerűen csak emberek vagyunk, és nem droidok. A vágyainkat nem tudjuk irányítani, mivel azok érzelmi folyamatok. Amit befolyásolhatunk, az a cselekvésünk. Semmi gond nincs azzal, ha valaki más megtetszik, megkívánjuk. A lényeg, hogy legyen bennünk annyi erő, hogy ennek a kísértésnek ellenálljunk. Ettől még senki sem lesz szexista, debil, egyszerűen csak egy hétköznapi ember.


Te még sosem voltál úgy, hogy az utcán megláttál egy ellenkező neműt, és megtetszett? Még ha volt párod, akkor is?

2012. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A megkívánás és a megtetszés két külön dolog. A megtetszés annyi, hogy ott megy a lány, és max annyit gondolok róla, hogy "szép", aztán folytatom utamat. Megkívánáskor meg már feljön a vágy, akár gondolatok formájában a szexuális aktusra, meg arra, hogy az ott "kell". A szexuális vágy megoszlik a barátnő és a random lány között, márpedig a párkapcsolat alapja pont az, hogy a szexuális és egyéb érzelmi kötés csak az adott két ember közt áll fenn. Ha egy harmadik személy akár csak ilyen szinten képes bezavarni, a kapcsolat nem működik optimális szinten. Persze aki nem veszi komolyan, és csak elvanogat a másikkal mert "miért ne? jól néz ki" és tsai indokokkal az persze, hogy nem érti, mi ezzel a gond. Bár az ilyen kis semmilyen kapcsolatokba beleférhet ez. Ki-ki mennyire igényes.


És hogy a kérdésre válaszoljak: konstatáltam már más lányról, hogy szép, de nem kívántam meg soha senkit.

2012. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

#15: akkor te most vagy nem éltél még komoly, hosszú párkapcsolatban, vagy hihetetlenül el vagy tévedve valamilyen romantikus illúzió miatt.


Egy kapcsolat érzelmi szintje nem konstans, hanem hullámzó. Az alacsonyabb szakaszban simán lehet olyan, hogy megkívánsz valakit, elfantáziálsz róla, mégsem cselekszel, mert vagy elég érett ahhoz, hogy inkább kitartasz az aktuális párod mellett.

2012. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy kinek-kinek más a szexuális étvágya. Akinek elég heti egy alkalom, az úgysem érti...

(És persze én is mondom: az, hogy megkíván valaki valakit, nem azt jelenti, hogy megtörténik, vagy akár hogy megtörténhetne.)

2012. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyok kapcsolatban, és voltak rosszabb időszakok, de akkor sem gyengültem el annyira, hogy akár csak a lehetőséget megadjam másnak, hogy az Ő helyébe lépjen akárhogyan.

Bár az tény, hogy más a kapcsolatokról alkotott felfogásom, mint a mainstream :P És ahogy észrevettem, jellembelileg is erősebb vagyok, mint a sokévi átlag. De csak mert a többség léha, még nem lesz az a normális.

2012. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Pont a te véleményed a mainstream, mivel ilyen olcsó közhelyekkel játszol. :)
2012. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Navárjál, AZÉRT mainstream a véleményem, MERT közhelyt mondok? Tudod te egyáltalán, mit jelent az, hogy 'mainstream'? Mutass nekem egy helyet, ahol azt vallják az emberek, hogy egy kapcsolatban csak és kizárólag Ő van, másnak még csak gondolat szintjén sincs helye, és simán félresöpörnek holmi dugásvágyat, sőt, meg sem jelenik! Mert akkor odaköltözöm. Ja, és nem tudom, figyelted-e, de nem szaporodást meg fajfenntartást írtam, amit szoktak, mert aki szexet akar, annak kétlem, hogy a gyerek járna a fejében, hanem csak dugásvágyat, avagy kizárólag az élvezetre való törekvést. Pont hogy az a mainstream (avagy a közvélemény), hogy márpedig ez a fajfenntartás a fontos, és hát sajnos ennek nem lehet ellenálni, ezért dughat bárki bárhol bárkivel nyugodtan (még ha nincs is ennyi bár-, a lényege kb ez, legitimmé teszi a spontán szexet, és szexvágyat). Viva la ócska kifogás. És ez így nem jó, meg lehet csak nézni az ilyen kapcsolatokat, valójában egyik fél sem boldog, még annak fejében sem, hogy szabadon dughat. A tökéletesre kell törekedni, még ha nem is valószínű, hogy elérjük, és még hogyha pár gyengébb lehord mindenféle idealistának. Elég körülnézni a vilgában, vagy akár csak szeretett hazánkban: jó, ami van? Jók a törvények? Jó a közbiztonság? Jók az erkölcsök? Gondtalanul élünk? Hát nem! És miért nem? Mert nem tökéletesre törekvők irányítják a történéseket... a szexualitás csak a rossz gondolkodásmód egyik lecsapódása, ugyanúgy fel lehet ismerni a többi életterületen is, és valóban észre is vehető: az emberek gyarlóak, buták, és állatiasak.


Hm, ha neked azért nem tetszik, amit mondok, mert túl közhelyes, akkor levegőt se szívj, emrt az is közhely évezredek óta, hogy milyen fontos. Meg a víz. Hajrá. (Persze érdekes, a többi érvemre nem volt válasz, maradt a szokásos ócska kifogás a formára... nahát, nahát)

2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!