Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért megérte szakítanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megérte szakítanom a pasimmal vagy hülyeséget csináltam? 15/L és 18/F

Figyelt kérdés
Megisemrkedtem egy pasival aki tőlem 100 km-re lakik képeken láttam tetszett nagyon. Összejöttünk, találkoztunk egyszer és mikor eljött hozzám bemutattam a baráti körömnek is vagyis annyi volt, h látak vele. Utána elkezdték szidni, hogy honnan szedtem fel ezt a metroszexuális majmot ilyesmiket mondtak. Én azt se tudtam mit jelent ez a szó, de miután utána jártam valóban volt pár dolog ami hasonlított benne, ki volt vasalva a haja és izmos volt a teste eléggé látszott, h fogalalkozik magával egyszóval ütősen nézett ki rikitó kék szemmekkel. Most viszont úgy érzem nem kell nekem mert a baráti társaságom nem tudja befogadni és ha látnak vele szarul érzem magam. Nagyon felkavart ez.:( Szakítottam vele, de nem mondtam el neki, h ezért. Nem volt kifestve vagy ilyesmi fekete cuccokba járt nagyon magas volt majdnem 2 méter... Most én vagyok a gyenge és nagyot hibáztam? Szerettem egyébként... :( de ez most kiábrándított mert az hallottam az ilyen pasik cikik. Mit csináljak? Össze vagyok zavarodva. Ő még szeret engem amúgy.
2009. máj. 28. 01:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jól jártál. Addig a jó amíg egyedül vagy.
2010. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!