Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ilyet? (ö az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyet? (ö az igazi, de mégsem vagytok együtt)

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy beszélgettél valakivel, megismerkedtetek, találkoztatok, minden klappolt, csak valami miatt mégsem vagytok együtt? Viszont azóta is folyton eszedbe jutnak a beszélgetéseitek, vitáitok és hogy mennyire összepasszoltok. Azóta viszont van egy kapcsolatod, ami alapjaiban jó, ettől függetlenül viszont hiányzik az illető...
2010. jún. 14. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen:) és én is tudom hogy ő a nagy ő-m.És szerintem ő is érzi hogy én vagyok a nagy ő-je és összetartozunk csak hát még nagyon fiatalok vagyunk és ha ez tényleg igy van majd pár év múlva megtudjuk mert ugyis összekerülünk akkor:)
2010. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 beetlejuice ***** válasza:
Hát, akkor nem biztos hogy ő az igazi számodra. Ilyen már velem is volt, és rákellett jönnöm, hogy nem ő az igazi számomra, és teljesen megváltozott a személyisége (vagy csak nem láttam milyen is ő igazából). Az igazival biztosan együtt lesztek.:)
2010. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Távol vagyunk egymástól, és nem is beszélünk jelenleg, viszont furcsa egy kapcsolat a miénk. Úgy érzem kiegészít és nagyon örülök, hogy megismerhettem. Jelenleg sajnos nem beszélünk, de nem vagyunk összeveszve. Egyébként megbeszéltük már, hogy később jön el a mi időnk... :D Remélem úgy lesz.
2010. jún. 14. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
irj neki msn en vagy hivd fel :D
2010. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de most mondjam, hogy nem ilyen egyszerű? Bár tudom, hogy saját magunk bonyolítjuk meg. Én jelenleg jól vagyok így. És bár írtam, hogy hiányzik, viszont csak mint barát és beszélgetőpartner. Ha többet éreznék cselekednék. Viszont most élem az életem, és tudom, hogy egyszer besétál... :)
2010. jún. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!