Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ilyen lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen lett a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
röviden a lényeg az, hogy párommal már kb 6 éve együtt vagyunk. a kapcsolatunk elején megadott mindent mint kapcsolatilag, mint érzelmileg, mint sexuálisan. de egy ideje semmi... sokat dolgozik az igaz, így hétköznap szinte nem is találkozunk, nem is szoktam nyaggatni, hogy menjünk valahova vagy sexeljünk. egyszerűen nincs csak hétvégénk, az is úgy-ahogy. már egy-két éve, de főleg az utóbbi egy évben egyszerűen semmi nincs benne.. nincs kedve a sexhez, romantikához, nem szivesen ér hozzám, nem érdekli ha gyertyafénnyel várom haza. szeret, meg sexelünk egy héten kb egyszer, az is 5 perc. semmi előjáték. nekem sincs orgazmusom bár régebben is ritkán volt. és valahogy sokszor másokról ábrándozom. pedig nagyon szeretem, de már nem tudom mit tegyek. próbáltam vele beszélni, éreztetni, sexu rucik, új helyek, stb. de semmi. ez most mit jelent? mit tehetnék még hogy jobb legyen minden? lassan a gyerekvállalás következne, de így? előre is köszi a válaszokat.. 29/N
2012. jan. 22. 08:52
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Biztos, hogy nincs más a kapcsolatban? Vagyis 3. fél?


Gyerekvállalás így semmi esetre, mert kb a részéről

(de a tiedről is) inkább megszokás, mint párkapcsolat.

Ennyiből az jön le, hogy teljesen elhidegültetek egy-

mástól...


Te úgy nézem, sok mindent megtettél... Nem biztos,

hogy változik a helyzet. Nyújtani lehet, de kérdés,

hogy érdemes-e. Pont abban a korban vagy, amikor már

tényleg a gyerek jönne, de ha kilépsz ebből a kapcso-

latból, és másik után nézel, akkor megint 1-2 év,

mire idáig eljuttok.


Lehet úgy van vele, hogy az elején megtette, amit

kellett, megfogott, és ennyi.

2012. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ebből csak annyira tudok gondolni: nem szeret. kész. így minek gyereken gondolkodni? csak mert "az következne" :L
2012. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pasiként volt részem ilyenben. Nem kell ehhez harmadik. Bevallottam magamnak, majd a feleségemnek is, hogy nem szeretem. Elváltunk.

Nem normális, de természetes. Mást várunk el a 20-as éveinkben, mint 30 után (körül) egy kapcsolattól ill. egy nőtől. Nagy szerencse kell és ritka érettség, hogy fiatalan az igazival jöjjünk össze.

Kezdetben jó volt a kapcsolatom, sőt évekig... ezt hittem. De most már úgy látom, hogy 1-2 év után szakítani kellett volna.

29 évesen még nem maradtál le semmiről. Találhatsz egy olyan elvált pasit, aki tudja, miért nem működött az előző kapcsolata.

2012. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így egy az egyben mondd el neki, ha ez se érdekli, akkor sajnos részéről már kihűlt a dolog, de addig nem tudhatod, lehet hogy tényleg agyon sokat kivesz belőle a munka.
2012. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!