Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az ex-em?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk 4 év után és valahogy minden nap eszembe jut , és még mindig hiányzik . Azóta az önbizalmam és az érdeklődésem szinte 0. A sex az hiányzik, de kapcsolathoz nincs kedvem. Nem igazán fog meg azóta senki. Pedig próbálkoztam, de kedv és önbizalom nélkül nem igazán sikerül semmi :(. Mintha azóta elromlott volna valami bennem. Lehet teljesen összeomlok lassan. Interneten is próbáltam ismerkedni, de vagy elszúrtam, vagy valami mindig közbe jött hiába akartam bármit Lehet nem tudok ezen túljutni? kezdek nagyon elkeseredni . 30/F

2012. jan. 22. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Idő kell, de úgy hogy közben ne nyaggasd magad, hogy nem igaz miért nem tudom elfelejteni??? éld meg, nyugodj le. senki nem parancsolja, hogy fél év alatt mennie kell.

másikat keresni meg nem kötelező ÉS senki sem akar amúgy sem a párod lenni, amíg neked az exen jár a fejed, meg az érdeklődésed 0. hát kösz....

Az ember nem egész életében csattan ki a boldogságtól. Ez egy ilyen időszak. Fájjon amíg fáj, aztán majd "megunod", már nem fog naponta eszedbe jutni. na akkor keress csak tovább.

2012. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad rágörcsölni az ismerkedésre, neked meg főleg nem kell félni ráadásul attól sem, hogy kifutsz az időből, mert férfi vagy. Én is pont fél éve mentem szét az exemmel, nekem is eszembe szokott jutni még elég sokszor és hiányozni is szokott (vagyis inkább csak az érzelmi biztonság, amit nyújtott, ezt nem tudom...) de m,ár vannak jobb időszakaim és meg-megnézek már más pasikat is. De komoly párkapcsolatot én se akarok egyelőre vállalni. Teljesen fölösleges erőltetned, most ez egy ilyen szakasza az életednek, hogy egy ideig egyedül leszel. Fél év még nem sok idő. Érezni fogod, mikor leszel igazán nyitott egy új komoly kapcs.-ra és akkor fog rágörcsölés nélkül betoppanni az életedbe a másik szerelem.


26 N

2012. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

teljesen ugyanez... még a kor / időtáv is kb.


meg kell tanulni leszállni a döglött lóról

nem egyszerű feladat


(direkt írtam így)

2012. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem hozzá ragaszkodom ,hanem vele voltam eddig 1x az idő alatt boldog és ahhoz. És az miatt görcsölök/félek hogy mással már nem leszek,mint ahogy előtte sem volta. Nem a nők felé az érdeklődésem a- 0. Hanem minden felé. mondhat akárki akár mit nem nagyon hoz lázba se pozitív se negatív irányba. Gondoltam egy új kapcsolattal könnyebb felejteni a régit. DE az önbizalmam is romokban, És igazából úgy viselkedem amilyen nem is vagyok. És Így ha kezdne tetszeni a dolog akkor is elrontom.Szét vagyok még a mai napig csúszva. Volt hogy bementem a boltba é s utána beültem az autóba és nem tudtam hogy kell hátramenetbe kapcsolni, egyszerűen elfelejtettem, 10 éve van jogsim és azóta minden nap vezetek és ez az autóm is meg van már évek óta, és nem tudtam, meg kellet néznem a sebválton hogy hova is van rajzolva? Nem maga az a lány érdekel, nem kellene már , inkább az az érzés amit régen vele éreztem, Ezt nehéz így elmondani. Félek hogy mással nem találom már meg,vagy és ez nyomaszt. arról nem is beszélve ,hogy maga a magány is menyire. És valahogy mégsem vagyok képes kilépni belőle. Szar az élet :(
2012. jan. 22. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:

valamelyik nap a szükséges kód amit elég hosszú ideje minden nap 1-3x használok egész egyszerűen nem jutott eszembe

nagyon nem

egyébként se jellemző rám ilyesmi


illetékes osztályon megkérdeztem, de nem volt semmi villámcsapás. kb fél óra után kezdett el derengeni, hogy tényleg az


érdekes

2012. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én értem, miről beszélsz, de addig amíg szar lelkiállapotban vagy, nem fog jönni senki. Próbáld meg megtalálni az élet szépségeit úgy is, hogy nincs senkid. Mert meg lehet: találkozz régi barátokkal, tanulj meg egy nyelvet, vagy csak pakolj össze és menj ki külföldre 1-2 évre dolgozni. Minél jobban besavanyodsz, annál nagyobb ívben fognak kerülni a nők, mert hidd el, ez meglátszik valakin. Amikor a legrosszabb lelkiállapotban voltam az exem miatt, engem is úgy elkerültek mintha leprás lennék. Most, hogy már jobban vagyok és kezdek nyitni, gyűlnek.
2012. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kimentem külföldre, és próbálok nyelvet is tanulni. És ez furcsa tényleg ha az embernek van bője. akkor persze lehetne még 2-3 akár, De ha nincs akkor meg semmi nem is sikerül.Nah majd lesz valami. Ilyenkor kellene egy rendes csaj, akiben ismét bízna az ember és akkor talán feltudna állni. Meg hát akár ismét boldog is lehetne. csak hát normális megértőből van kevés. Azt még top formában is nehezen lehet találni sajnos :(
2012. jan. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!