Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a párommal, sokszor már nem kivánom a szexet. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
van egy kisfiunk,mäsfél éves.szüleimhez utaztam haza a kisfiammal 2 héTre,mikor hazajöttem 2 hét utän a päromhoz,megsem kiväntam a szexet vele.pär honaponta utazom haza a csalädomhoz a kicsivel,de ilyen még nem volt hogy x hét kihagyäs utän sem kiväntam volna.nem éRtem.eltelt mär pär nap miota ujra itthon vagyok és tegnap elkezdtük este..de mondtam hagyjuk abba,annyira nem kiväntam azt az egészet akkor..elrontota pär dologgal a kapcsolatunkat,éS ugy érzem egyre tävolabb kerülök töle lelkileg is.probältam vele beszélgetni a problémäinkrol,de nem vältozik semmi sajnos..
2009. máj. 28. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

ha a párod elrontotta valamivel a kapcsolatotokat, akkor ez lehet az ok, amiért nem akarsz vele összebújni. A nőnek ha rossz napja volt, ha rákiabált a főnök, vagy ha udvariatlanok voltak vele a boltban, az már rányomja a bélyeget a "vágyra".


Ha a kisfiútok nélkül elmennétek valahova kettesben, akkor az sokat javítana a kapcsolatotokon. De: tedd fel magadban a kérdést - szeretnéd hogy jobb legyen a kapcsolatotok? Szereted még?


A vágy hiányának testi oka is lehet: hüvelyszárazság, hormonzavar, valamilyen fertőzés ami tünetmentes, szervi problémák. Egy nőgyógyászt nem ártana felkeresni.


A párod mit gondol arról, hogy te nem kívánod? Mit próbál tenni ezügyben? Kedveskedik eleget? Jó apa?


Ezekre is gondold át a választ!


Drukkolok nektek! Szép napot :)


Mimi 25 L

2009. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

apänak kivälo!ägyban is jol megvoltunk.nem csalt meg,nem azzal rontotta el,hanem mässal.

1 éve könyörgöm neki közös programra a kicsi nélkül,nos..1 év alatt nem volt erre ideje velem.értéktelennek érzem magam mellette,vele élek,és mégis olyan mintha nem is lenne..éRdekes.szeretem pedig igen,de valami olyan mäs lett az utobbi idöben,nem is tudom megfogalmazni,de tényleg.nem éRzem hogy fontos vagyok neki.minden mäs elörevalobb.rosszul esik.hiäba beszélek vele,minden megy ugyanugy toväbb..

2009. máj. 28. 09:33
 3/8 A kérdező kommentje:
ja kifelejtettem,azt mondta nekem tegnap hogy biztos volt valakim az elmult 2 hétben amig a szüleimnél voltunk,és biztos ezert nem kivänom.pedig tényleg nem.lättam rajta hogy rosszul eisk neki hogy nem kivänom,de nem tudtam mit tenni ,annyira nem kiväntam tegnap is hogy ilyen még nem volt:(.
2009. máj. 28. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.


Nincs akkor semmi sem elveszve, örülök, hogy leírtad ezeket, mert a leírtakból én több pozitívat olvastam ki, mint negatívat!! :)


Egy megoldás van, amit javasolni tudok: akkor is bújj össze vele, ha te nem kívánod! Hidd el egy idő után vissza fog jönni a vágy!

Csak el kell kezdened megint "gyakorolni" :)

Nagyon drullokol, mert a leírtak alapján ti összeilletek. Szeret téged, féltékeny, jó apa.

Kisebb súrlódások minden párkapcsolatban vannak.


És a nőgyógyászhoz tényleg menj el, oké?


Egyébként vannak olyan természetes készítmények, vitaminok, amik segítnének a vágy-hiányon.

[link]

Nézd meg ezt az oldalt :)


Szép napot


Mimi 25 L

2009. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. A barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk, de nekem ez a dolog nem szokatlan. Hétvégente találkozunk csak de nem akar minden hétvégén szeretkezni. Na ezt csak azért írom le, mert eleinte én sem tudtam hova tenni a dolgokat. Ilyenkor egy pasi elkezd agyalni, hogy miért is van ez és sok hülyeség eszébe jut, mint pl, hogy volt e valakivel stb. Tehát valószínű ezért mondott ilyet, hogy biztos voltál valakivel.De én már kezdem megszokni a dolgot, és biztos vagyok benne, hogy szeret de ő ilyen. Eszembe sem jutna pl megcsalni, mert nagyon szeretem. Bár én azért többször igényelném a szexet! De ha nálatok nem így volt az elejétől fogva, akkor neked mint írtad is van lelki probléma a párod miatt. Biztosan van okod rá, és el is mondod neki ő pedig tesz rá! Hál istennek mi mindent meg tudunk beszélni, és próbáljuk a megbeszéltekhez tartani magunkat és ez így jó. Ha a párod erre nem hajlandó, akkor nem tudom sajnos mit tudsz tenni. Egy nőnek nagyon kell figyelni a lelkére, mert ha azt elveszti az ember akkor elveszít mindent. Sok pasi evvel nincs tisztában. Nehéz ügy ez így neked, gondolom ha a gyerek nem lenne, akkor könnyebben lépnél. Egyvalamit tudok javasolni, próbáld valahogy rávenni, hogy beszélgessetek és tegyen valamit. Ha nem változik akkor viszont azért mert van egy gyerek, csak az miatt ne maradj vele, mert a saját életed, boldogságod megy rá. Nagyon meg tudja két ember utálni egymást, onnantól pedig már csak egy reggeli találkozás is csak kín lesz, nem hogy a szex. F 29
2009. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pedig a 10:00-ás vagyok. Mimi de kedves lánynak tűnsz:) Nagyon szimpi vagy a válaszaid alapján. Na ezt most nem tudom miért írtam, de kicsit megdicsértelek:)))))
2009. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia 10:02. Tudom, hogy ez a hely nem üzenőfal (bocsánat a kérdezőtől, hogy ilyennel terhelem a válaszai számát), de köszönöm a dicséretet. :) Jólesett a szívemnek.

Szép napot nektek.

Mimi 25 L

2009. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja-ja szeritem is tök jó fej lehetsz Mimi!:)

Hasznos választ adtál nem vagy véletlenül pszihiáter?:)

2009. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!