Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok féltékeny és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok féltékeny és ideges?

Figyelt kérdés

A barátnőm el akar menni vmi fiú ismerőseivel bulizni.Csak hétvégén tudunk találkozni, és nekem nagyon szokott hiányozni, alig várom hogy találkozzunk..Én mindent megteszek hogy vele legyek mindig.Erre ő bejelenti, hogy valami buliba akar menni, és hogy nem ér rá majd két-három hét múlva.Azt meg se kérdezte hogy nem lenne e kedvem elmenni(MÉG!).Valami névnapi parti.Mások azt mondták ,hogy biztos ha ott vagyok mellette akkor nem tud feloldódni...

Jah és nem utolsósorba ott lesz az a gyerek, aki nagyon bejött neki előttem.Én nekem ez kicsit olyan érdekes lenne, hogy nélküle megyek el bulizni.

Azt várom ,hogy majd megkérdezi, hogy elmegyek e.


2012. jan. 22. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10/10-es: 3 hét után?

Kedves kérdező, osztom az előttem szóló véleményét, csak más szemszögből...

Hagyd elmenni végleg.

Keress mást, bármennyire is nehéz.

Jobb előbb mint később, hidd el.

2012. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hól mondták az elöttem szólók ha nem vagy neki annyira fontos hogy a hétvégét veled töltse akkor ideje leülni egy kicsit beszélgetni vele és rá kellene kérdezned hogy számitasz e neki még valamit mert egyáltalán nem ugy néz ki.ha elakart volna hivni akkor már elhivott volna mikor közölte hogy megy.
2012. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mulder614 válasza:

Ha szeret téged akkor veled marad nem bulizni megy egy másik fiúval.

Vagy akkor tényleg elhív téged is...

Egy lány ha hiányzol neki akkor tényleg mindent megtesz azért hogy veled legyen.

Légy férfi és mond neki hogy ha ennyire hiányol akkor akár vége is lehet. De semmiképen ne légy papucs aki othon ül és töri a fejét hogy mit csinál a barinője más fiúval.

2012. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!