Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakult valami közöttünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult valami közöttünk, de most valaki mással kezdett járni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedni kezdtünk, mondhatni randizgattunk. Elég egyértelmű jeleket adott, de nem történt köztünk semmi konkrét dolog. Lehet, hogy nem voltam elég rámenős, de azt gondoltam, hogy az ilyesmi magától kell, hogy alakuljon. Nemrég megismerkedett egy lánnyal, akivel most hasonlóan randizgat mint korábban velem. Nagyon rosszul esik, az pedig különösen, hogy azóta nagyon távolságtartó velem, pedig egy munkahelyen is dolgozunk.

Lehet itt még tenni valamit? Nekem nagyon tetszik és már nagyon beleéltem magam.


2012. jan. 22. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem fog jól esni, amit most írok, de ha annyira bejönnél neki, akkor nyilván nem kezdett volna mással randizgatni. Azt javaslom, felejtsd el őt, ne foglalkozz vele, bár ha egy munkahelyen dolgoztok, akkor ez nehéz lesz. De ne bánkódj, annyi férfi van még a világon!
2012. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kezdődő kapcsolat alapja, a kölcsönös érdeklődés, és ha ő mással kezdett el randizni, akkor nyílván a másik lány jobban érdekli :/ Szerintem hagynod kellene.
2012. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen szituban, és azt tudom tanácsolni, hogy jobb ha elfelejted. Tudom nem lesz könnyű, főleg hogy már beleélted magad, de jön majd más, aki elfelejteti veled. Nekem is jött, és már nem is foglalkozok vele, csak haverként.
2012. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az eddigi válaszolóknak. Nehogy fuss a férfi után!

Egyébként biztosan találkozol majd olyannal, aki viszont Téged hív randira ;)


Ja és sajnos nekem is volt már ilyen tapasztalatom. 21L

2012. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! Remélem idővel már engem sem fog zavarni a dolog.
2012. jan. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!