Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön el az összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az összeköltözés ideje?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal, én 20 éves vagyok, ő pedig 24. Bármilyen "nevetségesen" is hangzik, együtt tervezzük a jövőt. Mivel sok időt töltök nála (az elmúlt pár hétben gyakorlatilag nála laktam) felmerült az összeköltözés kérdése. Egyik részem nagyon örülne neki, másik részem pedig fél, hogy "túl korai" lenne, és még várnunk kéne az összeköltözéssel. Én neki akarom a legjobbat, véletlenül se szeretném, hogy idő előtt rámunjon vagy hasonlók. Vélemény?
2012. jan. 22. 20:54
 1/4 Talán én? ***** válasza:

1 jó tanács még nem álsz készen rá...

az össze költözés után sok minden megváltozik..

2012. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem jött el az ideje és túl korai, akkor semmiképpen ne erőltesd, egy év még nem a világ, ráértek szerintem!
2012. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint pl.?
2012. jan. 22. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

ember-és kapcsolatfüggő, szerintem maximum 3 év alatt egy igazán szerelmes embernek megfordul a fejében. 1 év nem sok, ha nem érzed késznek magad, várj egy kicsit! De akik 4-5-6-8-10 évekig nem költöznek össze (és marha sok ilyen van) ott bajok vannak.


Nyugi kérdező, veled nincsen baj :)

2012. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!