Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznél valakivel így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznél valakivel így?

Figyelt kérdés

Barátom öt évvel idősebb nálam, és elég jól keres, de még szüleivel él. Ez engem eddig nem különösebben érdekelt, én még csak egyetemre járok, és alkalmanként melózom, némi zsebpénzért.

Kitalálta, hogy mi lenne ha összeköltöznénk, mivel félig-meddig van egy lakása, amit most már fent is tudna tartani? Mondtam, hogy én nem tudnék pénzt adni bele, de őt ez nem zavarná, azt mondja engem is eltartana, cserébe vezessem én a háztartást, mert ő utál takarítani.

Nekem ez olyan fura lenne, hogy eltartson valaki, bár végül is anyukám is ezt csinálja... :D

Nem a takarítással van bajom, hanem ezzel a függő helyzettel, én sosem ezt láttam, és furcsa lenne elképzelni... Annyit még hozzá tennék, hogy itthon 3-an vagyunk egy elég kicsi lakásban, konkrétan nulla magánszférával, és ez iszonyúan zavar, már elég régóta, szóval a magánélet lehetősége elég csábító ajánlat... 1 éve járunk, szeretjük egymást, és elég jól kijövünk, el tudom képzelni hosszú távon is a dolgokat. Ti benne lennétek? Nem zavarna a másiktól való függés?

20L



2012. jan. 16. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem költözz. ha pedig kellemetlennek érzed, hogy nem fizetsz, annál készségesebben fogsz takarítani:)
2012. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedbe mert ki tudja évek multán meg maj a szemrehányást tesz hogy minen az övé meg ö tartott el ,áhh nem ok igy szerintem.
2012. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a házimunka is munka.

Másrészt egyetemre jársz, tehát gondolom utána dolgozni fogsz, és akkor te is beszállsz a költségekbe.

Harmadrészt pedig lakva ismerszik meg az ember.Egyetlen ellenérven van, a barátom (lány) szokta azt mondani, hogy olyan pasival nem jönne össze, aki legalább egy fél évig nem volt önálló, mert nem akarja, hogy a pasija a gyereke is legyen egyszerre, akire állandóan főzni, mosni, takarítani kell, mert önmaga képtelen ezt megcsinálni.

2012. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, ő konkrétan nem hajlandó. :D Főzni szeret, de azt mondta, hogy inkább költ egy rakás pénzt egy nőre, csak takarítani ne kelljen, tényleg iszonyúan gyűlöli. Ez az egy ami miatt kicsit aggódtam, hogy közös együtt élésnél gond lehet, én máshoz vagyok szokva, de egy ilyen szituban meg nemigen lehet reklamálni, hogy te miért nem csinálsz semmit, mivel ugye függő helyzet van.

Hát nem tudom. Amúgy az egyedüli problémám ez a takarítás dolog, minden másban olyan jól kijövünk, szóval jó is lenne, meg kicsit tartok is tőle... :D

2012. jan. 16. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne, csak legyen saját pénzed.
2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még tanulhatsz, dolgozhatsz. Sok ilyen pár van. pl. én és a feleségem. Mind a ketten dolgozunk, keresünk. Ő vezeti a háztartást, amit jól csinál és teszem azokat a dolgokat amit egy házban és körülötte kell tudni egy férfinak. Nem kell feltétlen kitartottnak lenned ehhez.
2012. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak meg akar venni és ki akar használni pénzért cserébe + van hol laknod.. de azt h ezt mondja hogy ő inkább fizet csak ne keljen takaritani... rabszolga, cseléd akarsz lenni vagy nem döntsd el. 18/F (a véleményem úgy írtam hogy saját gondoaltaimba merültem el, hogy én miért mondanám ezt a nőnek főleg ha van pénzem, de valószinü sosem fogom ezt mondani senkinek amilyen szeginy gyerek vagyok :)
2012. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!