Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznál, de nem bánom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál, de nem bánom. Őrült vagyok?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok együtt vele.Hosszú történet, hol én, hol ő szakított. De vhogy közel maradtunk. Időnként még mindig összebújunk.Nem csak szimpla szex. Bennem érzelem is van.És biztos szerintetek csak bemesélem, de úgy gondolom ő is kötődik még.

Mostanában kicsit bonyolódott az élete, és én voltam ott mellette, aki segíteni tudtam.SZámíthat rám.Akármi lesz, emberileg fontos marad nekem, segítem őt.

Nem tudom,h visszafelé működne-e, ha nekem kéne a segítség, de nem is érdekel. Akarom,h neki jobb legyen.

És valahogy úgy érzem,h azzal,hogy a bizalmába fogadott, hogy bennem bízik, bizonyítja,hogy nem vagyok neki akárki...Nem engedne bárkit a titkai közelébe.

Megőrültem? elvette az eszem a szerelem?


2012. jan. 22. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs itt gond! szerintem
2012. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! elvette az eszed! Hülye vagy! Én is ebben a cipőben járok!
2012. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az őrültség az egy más tészta, de mindenképpen megérdemled. Rossz felfogás, de mégsem lehet bírálni, hiszen te vállaltad, hogy áldozat légy. Ha elegendő érzelme lenne feléd, együtt lennétek. Az ilyesmi fekete és fehér.


A kérdésre a válasz pedig: Igen, elvette az eszed valami.

2012. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gyerekként én is azt hittem ,hogy a dolgok feketék vagy fehérek..Mióta felnőttem, tudom,hogy nem ilyen egyszerű... Nem mindegy,hogy azt a valamit honnan nézed, és hogy esik rá a fény.. Mi tükrőződik a felületén... Az ég, a víz vagy a saját tükörképed...Hogy van-e rajtad napszemüveg és abban milyen színű az üveg:) És mihez viszonyítod...hófehér papírlapot raksz mellé, vagy szenet...

lehet,hogy ez bonyolult...de az élet ilyen...


És, talán hülye vagyok... De bánnám,ha nem lennék mellette, mikor kellek... Nem akarok 70 évesen azon merengeni,h nem adtam meg mindent valakinek, aki fontos volt nekem...

Talán egyszer én is megkapom valakitől..Ha nem, akkor sem rajtam múlt:)

2012. jan. 22. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 21:52 vagyok.


A lilagőzös filozofálgatás rám nem hat. Ezek a dolgok igenis fekete-fehérek. Mióta felnőttl, azóta látod másképp. Hány éves vagy?


Egyébként ha nem bánod, hogy ez így történt, akkor miért tetted fel a kérdést?

2012. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy különleges kapcsolat. Ilyen nem terem minden bokorban, és amíg neked örömet okoz addig oké.

Csak majd vigyázz hogy ne pazarolj rá túl sok időt és energiát, csak amennyit megér!!!!

2012. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok. És évek óta látom a világ árnyalatait..Nem csak szerelemben és érzelmekben, hanem mindenben.

A kérdést pedig azért tettem fel, mert nekem természetes,h ,ha valakit szeretek, azért bármit megtennék (nem mérlegelve,hogy mit kapok cserébe) akár barát, akár rokon, akár szerelem; de úgy látom , a mai világban talán én tűnök defektesnek, és mini közvéleménykutatást szerettem volna,hogy megtudjam, tényleg így van-e.

2012. jan. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!