Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszakítsam a barátaitól csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakítsam a barátaitól csak azért hogy megváltozzon és együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

A barátom alkalmanként drogozik. Megelégeltem ezt,és szakítottam vele. Ő azt mondta h leáll vele,soha többet. De ha ezt elfogadom akkor a barátaival kell minden kapcsolatot megszakítania. ha velem van sosem csinálja,de havonta 2-3 alkalommal egy egyet bulizni a barátaival. Tudom hogyha elmenne velük hiába igérte ugyanugy csinálná,mert hát én meg se tudnám. Mire találkoznánk már ujra normális állapotban lenne.

17/L a barátom 20 éves,4 hónapja vagyunk együtt


2012. jan. 23. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt elfogadná hogy miattad "szakitani" kell a barátaival?mondtad ezt már neki?
2012. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,de ő azt mondja hogy ugyanugy találkozna velük,csak ő nem csinálna semmit. Na,én meg pont ezt nem hiszem el. nem akarok állandóan félelmemben lenni h elment velük találkozni,meg hülyülni és ki tudja milyen állapotban van. Nem tudnék neki hinni. Pedig szeretem,meg ő is szeret. De ezt nem tudom elfogadni.
2012. jan. 23. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Hagyjad.

Egy 20 eves drogos nem egy 17 eves kis pi.csa miatt fog megvaltozni.

2012. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Havonta 2-3 alkalom az majdnem minden hétvége. Ha nem bízol benne - mert nem is bízhatsz benne - akkor ez a kapcsolat veszett fejsze nyele... gondolj bele, 4 hónap után 'rákényszeríted', hogy hazudozzon/otthagyja a barátait meg a zűrös életet, még a végén te lennél a rossz az ő szemében, hiába neked van igazad. (arról nem beszélve, hogy az ilyen barátok szoktak leginkább áskálódni a haver csaja ellen...)


Amúgy ha ezt tudtad róla az elején, miért jöttetek össze?


4 hónapos kapcsolatot könnyebb otthagyni, mint ha egy éve lennétek már együtt, és ez a probléma újra felütné a fejét...

2012. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondtam neki,de ő azt mondja hogy ugyanugy találkozna velük,csak ő nem csinálna semmit


Nem fogod tudni elszakitani a barátaitól,valahol meg is értem,egy 4 hónapos kapcsolatért én sem dobnám el a barátaimat,függetlenül attól hogy most azok a párom szemében jók vagy rosszak.

2012. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Jól tetted, h szakítottál vele. Én a helyedben vissza se fogadnám, hanem keresnék egy normális fiút.


29/F

2012. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem fogja abbahagyni.

Ráadásul mint írod, úgyse hinnéd el neki. Namost ha ennyire hiányzik a bizalom (amit nem csodálok amúgy), akkor ott nincs párkapcsolat.

2012. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fölnyomnám a rendőrségen az egész bandát. Amúgy mit drogoznak? Egy masszív heroinistát messziről kerülj el! A partydrogokat is csak addig nyomja majd, amíg egyszer patkánymérget nem kap. Akkor is felejtsd el. 20 évesen ennél több esze kéne, hogy legyen. Ha nincs akkor drogozzon nyugodtan. Jobb esetben csak leültetik, rosszabb esetben elföldelik.


Ha füvezik, akkor azért arról még le lehet szokni, de nem hiszem, hogy miattad fog.

2012. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit le lettél szúrva, Kérdező, de szerintem csak a rossz szóhasználat miatt.

Nem a barátaitól szakítanád el, hanem a drogtól, mert itt barátok=drog. Egyéb helyzetben én is leszúrnálak, hogy ne szakítsd el a barátaitól, de így tökre megértem, amit írsz.

Szerintem hagyd. 17 évesen sokkal jobb dolgokat is csinálhatsz, minthogy egy drogost vagy ex-drogost istápolgass.

24N

2012. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!