Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapos babank van, azt mondta parom, mar nem szeret, koltozzek el, aztan 3 ora mulva azt mondta, nem gondolta komolyan, csak mar elege van, hogy csunyan beszelek vele. Viccelt tenyleg?

Figyelt kérdés
en azert beszelek vele csunyan,mert minden hetvegen haverozik,pentek,szombat,es nem velunk van,o nem fog valtozni,megmondta,nekem meg elegem van...mit tegyek?
2012. jan. 23. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki h ha már gyereket csinalt akkor viselkedjen is úgy mint egy apa v húzzon a faxba
2012. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Igazi "pasi! Szép... Ha már most az elején hogy pici babátok van,így viselkedik, mi lesz később?Én is azon gondolkodom,talán jobb lenne átmenni leszbibe!!Nem tudom mit tegyél,azt sem tudom én mit tegyek!!Próbálj meg leülni vele és megbeszélni a dolgot,mondd el neki,hogy te adsz neki szabad teret,de neki is tenni kell valamit a kapcsolatotokért,időt kell szánnia rátok!
2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Feltételezem a babavállalás előtt is így történtek a dolgok, nem értem akkor mi alapján várod el, hogy változzon?

Ha még meg akarod megmenteni a kapcsolatod, akkor beszéljétek meg, ki mit szeretne, ki mit vár el, kössetek kompromisszumot, hisz ez a működési alapja egy kapcsolatnak. Ha be akarod zárni a lakásba és ő nem olyan típus, akkor csak a veszekedések lesznek, ami nem jó a babának sem.


28/n

2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen,mindig ilyen volt,de neha nem birom,neha birom...
2012. jan. 23. 13:26
 6/8 tevetke ***** válasza:
Én csak azt nem tudtam megérteni soha, hogy ilyen kapcsolatba minek vállalnak gyereket... még a saját kettőtök problémáit sem tudjátok elrendezni...
2012. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen? Költözz el? Tudod mit? Csináld!

Ha már most ilyet mondd, nem biztos, hogy később mást gondol majd. és később nem fogja azt mondani:"csak vicceltem" A megbeszélés lehet hogy rendezi a dolgokat egy időre. És mi van, ha egy még zajosabb, durvább válás lesz, amikor a gyerek már 4-5 éves?

Vagy ne adj isten megüti majd, mert a gyereket hibáztatja azért, hogy nem tud már olyan kanbulikba járni, mint régen.

Arról nem beszélve, hogy szerintem már megcsalt, vagy ha nem, hát nagyon közel van hozzá. (most úgy érzi, hogy ez jár neki, és hogy a köcsög asszony nem érti őt meg, keres majd egy nőt, akinek a vállán sírhatja ki magát, amíg a te otthon takarítasz.)

Most még pont jó az időzítés, egy zajosabb válás is lehet, kérj jó sok gyerektartást, ha halogatod, akkor csak azt éred el, hogy a gyerek azt kérdezgesse, hogy miért nem jön már apu haza, meg halogatná a sok veszekedést a szobájából, és sírna.

2012. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tevetke ***** válasza:

Szerintem nem házasok... így még egyszerűbb a dolog.

(persze lehet, hogy én értelmeztem félre)

2012. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!