Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolta, amit mondott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta, amit mondott?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt.Nagyon sok mindenen mentünk keresztül már ketten.Tavaly egy kis időre szakítottunk,mert sokat veszekedtünk,és akkor azt mondta,hogy már nem szeret,úgy mint régen.Nem sokáig bírtuk egymás nélkül,mert imádjuk egymást!Fél éve vagyunk újra egy pár,és azóta mintha csak a felhők közt lebegtünk volna!Mondta,hogy imád,és mindig is szeretni fog,úgy mint anno...De tegnap összevesztünk,és azt írta üzenetben,hogy már nem úgy szeret,mint régen,de erre én kérdeztem rá!De rá egy órára írta,hogy szeret,csak néha kikészítem a viselkedésemmel.Rákérdeztem,hogy komolyan írta-e az előzőt,az érzelmeit illetően,és azt mondta,lépjek túl rajta,csak úgy írta.Majd nagy nehezen kinyögött egy igent,arra a kérdésre,hogy szeret úgy,mint régen.Vajon csak azért írta,mert kikényszerítettem belőle?Vagy a nemleges választ írta azért mert ideges volt,és megbántottam?Nem szeretném,ha úgy lenne,amit írt,mert az nagyon összetörne,hogy ez a fél év nem is volt igaz...:( 2 hete még külföldön kirándulgattunk ketten,mint a világ két legboldogabb embere,és most....? A múlt héten is vitáztunk,de akkor megölelt,és azt mondta,nem akar elveszíteni,mert imád,és mindezt könnyes szemmel mondta...

Szeret még tényleg olyan lánggal,mint anno?


2012. jan. 5. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Komolyan szerinted mi ezt honnan tudhatnánk?

Valami egyértelmű, hogy nem az igazi, különben nem menne a csiki-csuki :S

2012. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincsen csiki-csuki!Egyszer mentünk szét pár hétre,de ezt nem nevezném szakításnak sem,mert lényegében ugyanúgy egymás nyakában loholtunk!Egyébként sem azt írtam,hogy válaszolj helyette,hanem csak véleményt!

Egyébként nézz körül,mennyi hasonló kérdés van itt a gyakorin!

2012. jan. 5. 00:18
 3/13 Frodó a Zsákos ***** válasza:

A helyedben nem az sms el foglalkoznék és nem a vita utáni reakciókkal, amiket mindig az indulat szül (ps: persze , hogy nehezen mondta ki amit hallani akartál, egy vita után nem lehet egyből 100 as happy az ember!)

Inkább megkeresném a vita okát és az oldanám meg. Ha nem akarod elveszíteni ne a múlttal foglalkozz.

2012. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezt nem szavakból fog kiderülni, hanem a viselkedéséből fogod érezni, hogy szeret-e még ugyanannyira. csak ne kombinálj túl mindent, arra vigyázz, azt utálják a pasik. 23/L
2012. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valahogy nehezen hiszem el,hogy tényleg nem érez már irántam úgy,mint régen!Valahogy a pillantásokat,és az együtt,családdal eltöltött perceket nem hazudhatja az ember!A szenvedély még nagyon is megvan,és ezt nem csak pont a testi vágyra értem!Hanem amikor rám néz,vagy átölel,a féltése,és egyszerűen ez az elmúlt 6 hónap túl csodás volt ahhoz,hogy azt éreztesse velem,már semmi nem a régi!Pont olyan volt minden,amilyennek mindig is lennie kellett volna!Ez csupán a hirtelen harag műve lehet...De miért válaszolta azt a kérdésemre így,hogy: ,,Már nem annyira,mint régen,de miért olyan meglepő ez,amikor már elmondtam nem is egyszer?"

De ezt 1 éve mondta utoljára!Azóta csak azt hallottam a szájából,hogy imád! És a cselekedetei is ezt mutatják!

Úgy viselkedik,mint egy szerelmes férfi.De ezt az üzenetet nem tudom mire vélni.A vita előtt még azt írta,hiányzom...Amúgy ő 24/F,én pedig 21/L

2012. jan. 5. 00:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Én most teljesen magam alatt vagyok,még az alvás sem megy.Ma látnom kell őt,és beszélek vele!
2012. jan. 5. 00:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Szeret,ragaszkodik de már nem szerelmes-gondolom én. Felszállt a rózsaszín köd.
2012. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt azért nem írtam volna...azért csak érzem,hogy szerelmes!Ezzel nincs baj!Ebben millió%-ig biztos vagyok!Sokszor meglep saját készítésű dolgokkal!Utóbb például egy képkeretet faragott,amibe saját kezűleg készített egy szív alakú kis lámpát,ami világít pirosan!Sőt meglepett mostanában szívecskés bonbonnal is!Arról folyton áradozik,hogy mennyire szerelmes!És hogy még sosem volt ennyire szerelmes,mint most!
2012. jan. 5. 01:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindig elhalmoz mindennel.Például külföldi utazással is,a kedvenc ruháim,parfüm,csecse-becsék,stb!Mindig dicsér,hogy milyen szépnek tart,és büszke rám!Ha épp fotózásra megyek,mindig ír,hogy ő akarja először látni a képeket!
2012. jan. 5. 01:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Te a szerelmet a figyelmességben és az ajándékokban méred? Lehet,hogy mindez csak ragaszkodás és a szeretet megnyilvánulása nem pedig a szerelemé. De jó,elhiszem,hogy te érzed-sőt tudod-,hogy szerelmes. Ha nagyon bele akarnánk magyarázni azt mondanám,régen nem volt szerelmes most pedig az.. Szerintem azonban kompenzációról van szó,pláné ha érzi,hogy elveszíthet. Ne köss bele abba,hogy úgy szeret-e mint régen vagy újszerűen. Csak belefárad szerelme bizonygatásába.

19N

2012. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!