Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most hogy gondolta szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy gondolta szerintetek? Noooormális? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nincs kérdés valójában, illetve nagyon sok van, csak arra nem tudna senki válaszolni. Inkább megerősítés kellene, hogy nem én vagyok a hülye...

Expárom ma este fél nyolckor rakatott(!) ki egy nagy zsákkal, 80 forinttal, telefon nélkül úgy, hogy tudta, nem tudok hova menni (hálistennek kedves idegenek segítettek, és fel tudtam hívni apumat).

Már három napja nem álltunk szóba egymással, elmentünk egymás mellett mint a szellemek, ma beszélgettünk először. Kiderült, hogy az új albérlők (egy közös barátnőnk és a családja) a hátam mögött olyanokat mondott neki rólam, hogy terhes vagyok (nem vagyok, nem is mondtam ilyet), és kapaszkodjatok meg: szerintük én annyira dühös voltam amiért összevesztünk, hogy álmában le akartam szúrni...

Illetőleg szerintük én "nem csináltam semmit". Tény, hogy suliba nem járok és - sajnos - még munkát sem találtam, de amíg exemmel ketten voltunk, a lakás mindig fullosan tiszta volt, a meleg vacsorát elé raktam, megkapott mindent, amit emberileg, nőként és mindenféleképpen adni tudtam. Aztán megjelentek az új lakótársak, és megcsináltak mindent. Mire lementem volna vásárolni, ők már Gundel-színvonalú vacsorát adtak, mire reggel nyolckor felkeltem, már ki volt takarítva. Az én munkámat meg leszarozták...

Szóval ma leültünk megbeszélni a dolgokat. Mondtam neki, hogy ha nem tudjuk megoldani a dolgokat, vagy csak nem akarja, egy szavába kerül, pakolok és megyek, sajnálatból nem maradok nála. Azt mondta, döntsem el én. Majd megjelent nála két nagydarab csaj, elkezdtek helyettem pakolni, és a szó szoros értelmében kiraktak, porig alázva, a kedves exem meg némán végignézte... Igazi férfi.

Eleve kivoltam napok óta, mert a családom külföldre költözik és nem tudok velük menni, erre ez... Pár napja kiújult a pánikbetegségem, holnap megyek vele orvoshoz...

Ha valami nem érthető, kérdezzetek, elég nehezen állnak még össze a mondatok. Kb. mindenki döbbenten nézte a végig a helyzetet, még azok is, akik kedvesen bekavartak... Mielőtt odajöttek, olyan szép volt minden, tök jól megvoltunk, boldog voltam és szerintem ő is... Még szerencse, hogy nem volt egy hosszú kapcsolat.


2011. aug. 9. 23:18
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Azt se mondhatja, hogy anyagi csődbe rántottam, mert én is hoztam pénzt, szokott a család támogatni, ha tud. Öcsém legelső szülinapi ajándéka helyett az ő telefonját töltöttük fel...
2011. aug. 9. 23:21
 2/33 anonim ***** válasza:
Hú, basszus!!! Ez nagyon durva. De ugye jó helyen vagy most????
2011. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
uhh ez durva:S beteg emberek vannak a környezetedben hallod-e
2011. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

És ne hogy vissza menj hozzá.

2011. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2011. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ma este apuméknál alszom, holnap még nem tudom mi lesz, de megoldom. :) Csak köpni-nyelni nem tudtam. Nem csak amit csinált, hanem AHOGY csinálta. Ez szerinte elintézési mód???
2011. aug. 9. 23:24
 7/33 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem megyek... 17.
2011. aug. 9. 23:25
 8/33 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezentúl szóba sem állnék vele, mert tuti fog keresni, .. Hány éves vagy? éS mióta voltatok együtt?
2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 ava87 ***** válasza:
100%
17 évesen hogyhogy nem jársz iskolába? Tudtommal tanköteles vagy még.
2011. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
pffff nem te vagy a hülye
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!